فرمانده سپاه شبستر در نشست خبری هفته دفاع مقدس اظهار کرد:میدان داری جوانان باعث ایجاد صحنه عاشوایی به نام دفاع مقدس شد
فرمانده سپاه شبستر در نشست خبری هفته دفاع مقدس اظهار کرد:میدان داری جوانان باعث ایجاد صحنه عاشوایی به نام دفاع مقدس شد
آرمان تبریز-در آستانه هفته دفاع مقدس، نشست خبری سرهنگ بهمن داستان فرمانده ناحیه مقاومت سپاه شبستر با اصحاب رسانه در سالن جلسات سپاه شبستر برگزار شد

آرمان تبریز-در آستانه هفته دفاع مقدس، نشست خبری سرهنگ بهمن داستان فرمانده ناحیه مقاومت سپاه شبستر با اصحاب رسانه در سالن جلسات سپاه شبستر برگزار شد.

به گزارش خبرنگارما ، بهمن داستان فرمانده سپاه شبستر در نشست خبری با خبرنگاران که به مناسبت هفته دفاع مقدس برگزار شد، با اشاره به شعار هفته دفاع مقدس امسال ابراز داشت: هفته دفاع مقدس امسال با شعار «ما پیروزیم» برگزار می شود و برنامه های متنوعی از ۳۱ شهریورماه تا ۷ مهرماه طراحی و برنامه ریزی شده است.

فرمانده ناحیه مقاومت سپاه شبستر با اشاره به نقش ویژه خبرنگاران و اصحاب رسانه در منطقه آنها را زبان گویای مردم توصیف کرد و اظهار داشت : اصحاب رسانه در فرهنگ سازی و انعکاس اخبار نقش بسزایی دارند و امیدواریم در هفته دفاع از این ظرفیت مهم استفاده کنیم .

بهمن داستان گفت : در دوران دفاع مقدس میدان داری جوانان باعث ایجاد صحنه عاشوایی به نام دفاع مقدس شد و همواره نقش جوانان در برحه های حساس و مختلف انقلاب چشمگیر بوده و امروز نیز در جنگ اقتصادی جوانان این مرز و بوم میتوانند در مقابل استکبار جهانی ایستادگی و پیروز شوند.

فرمانده سپاه شبستر افزود : ما در زمان جنگ و دفاع مقدس توانستیم ابهت استکبار جهانی و شرق و غرب را در هم بشکنیم و بعد از گذشت چهار دهه از انقلاب اسلامی امروز شاهد به ثمر رسیدن آرمانهای اسلامی هستیم .

داستان خاطر نشان کرد : ملت ایران همیشه مدیون از خودگذشتگی شهدا و جانبازان خواهند بود هفته دفاع مقدس روزهای پاسداشت ایثار بی دریغ جان مال در راه اعتلای دین ومیهن ،ویادآورحماسه و رشادت های حماسه سازان بی ادعای وطن بود.

داستان افزود : در دوران دفاع مقدس جوانان ما با دست خالی و نبوغ خود توانستند مقابل دشمن ایستادگی کنند ولی امروز متاسفانه مسئولین ما چشم به کد خدا ها دارند و نتوانستند در جنگ اقتصادی موفق عمل کنند و هر جایی که جوانان پای کار باشند موفقیت و پیروزی برای کشور حاصل شده و بنا به فرموده مقام معظم رهبری اگر ما به جوانان و به داخل کشور اتکا کنیم در جنگ اقتصادی پیروز می شویم .

فرمانده سپاه ناحیه شبستر با بیان اینکه ۱۳۰ عنوان برنامه هفته دفاع مقدس در شهرستان شبستر اجرا می شود، گفت: دیدار با ائمه جمعه محترم شهرستان در اولین روز هفته دفاع مقدس، نواختن زنگ مقاومت در مدارس، برگزاری سلسه نشست های  تخصصی ، همایش تجلیل از نفرات برتر کنکور، غبار روبری و تعویض پرچم مزار شهدا، یادواره های شهدا ، دیدار و تجلیل از رزمندگان و خانواده شهدا، برگزاری مسابقات مختلف ورزشی ، همایش دوچرخه سواری، ویزیت رایگان در مناطق محروم از دیگر اهم برنامه های پیش بینی شده در طول هفته دفاع مقدس در شهرستان شبستر است.

داستان در پاسخ به سوال خبرنگار ما در خصوص فعالیت های بسیج سازندگی گفت : بسیج سازندگی در سال های اخیر ساخت تعداد ۱۲ خانه محروم را شروع کرده که در هفته دفاع مقدس تعدادی از آنها افتتاح خواهد شد و همچنین با فراهم آوردن تسهیلات قرض الحسنه به اشتغال زایی و طرح های اقتصاد مقاومتی و مشاغل کوچک کمک خواهد شد .

فرمانده سپاه شبستر گفت : قسمت اعظم مشکلات کشور ما فراموش کردن فرهنگ جبهه و جنگ می باشد ، باید در بهبود اوضاع کشور همگی بویژه جوانان بکوشند و کارهای ابتکاری انجام دهند و برای دفاع از ارزش های این نظام در همه صحنه هایی که نیاز است حضور فعال و به موقع داشته باشند.

انتهای خبر / خبرنگار ابراهیم ایلخانی