ایام نوروز نماد جهاد و شهادت در ورودی‌های تبریز مشهود بود
ایام نوروز نماد جهاد و شهادت در ورودی‌های تبریز مشهود بود
آرمان تبریز- فرمانده سپاه عاشورا از شهردار تبریز به جهت فضاسازی های شهری تبریز در ایام مختلف سال قدردانی کرد.

آرمان تبریز- فرمانده سپاه عاشورا از شهردار تبریز به جهت فضاسازی های شهری تبریز در ایام مختلف سال قدردانی کرد.

به گزارش خبرنگار ما؛  سردار سرتیپ دوم پاسدار «عابدین خرم» فرمانده سپاه عاشورا در جلسه هماهنگی بزرگداشت هفته دفاع مقدس استان، اظهار داشت: ایام نوروز نماد جهاد و شهادت در ورودی‌های تبریز مشهود بود.

سردار خرم گفت: شهرداری تبریز آمادگی خود را جهت تکمیل محتوای مجموعه پارک موزه دفاع مقدس اعلام کرده و در این راستا باید از تجربه هنرمندان فاخر استانی و کشوری استفاده شود. مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس آذربایجان‌ شرقی متعلق به عموم مردم است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با تشکر از فضاسازی به‌هنگام شهرداری تبریز در مناسبت‌های ملی و مذهبی، خاطرنشان کرد: از همکاری شهرداری تبریز در پیشبرد برنامه‌های هفته دفاع مقدس و برپایی نمایشگاه این هفته تشکر می کنم.

سردار سرتیپ دوم پاسدار اصغر عباسقلیزاده مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان نیز در این جلسه از زحمات و تلاشهای شهردار تبریز و مجموعه آن در تکمیل مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس استان و نیز حرم مطهر شهدای گمنام قدردانی کرد.

وی اظهار داشت: هماهنگی‌های لازم برای برگزاری نمایشگاه هفته دفاع مقدس و انجام رزمایش با رده‌های مختلف صورت گرفته است.

مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس آذربایجان شرقی با تمجید و قدردانی از اقدامات شهردار تبریز و مجموعه آن برای تکمیل مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس استان و نیز حرم مطهر شهدای گمنام، ابراز داشت: بنابه تصمیم اتخاذ شده توسط شهردار تبریز و مجموعه آن، به حول و قوه الهی روند پیشرفت تکمیل محتوای مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس آذربایجان شرقی سرعت بیشتری می‌گیرد.