اطلاعیه؛ اعلام نتایج چند برابر ظرفیت آزمون استخدام مشاغل پیمانی آتش‌نشانی شهرداری‌ها در سال ۱۳۹۸
اطلاعیه؛ اعلام نتایج چند برابر ظرفیت آزمون استخدام مشاغل پیمانی آتش‌نشانی شهرداری‌ها در سال ۱۳۹۸
آرمان تبریز-دفتر امور شهری و شوراهای استانداری آذربایجان شرقی در اطلاعیه‌ای از اعلام نتایج چند برابر ظرفیت آزمون استخدام مشاغل پیمانی آتش‌نشانی در سال 1398 خبر داد.

آرمان تبریز-دفتر امور شهری و شوراهای استانداری آذربایجان شرقی در اطلاعیه‌ای از اعلام نتایج چند برابر ظرفیت آزمون استخدام مشاغل پیمانی آتش‌نشانی در سال ۱۳۹۸ خبر داد.
به گزارش خبرنگار ما در تبریز،بر اساس این اطلاعیه، کارنامه اولیه آزمون مذکور از روز شنبه ۲۳ شهریور از طریق نشانی اینترنتی www.hrtc.ir قابل مشاهده بوده و داوطلبان با استفاده از کد ملی و کد رهگیری به کارنامه خود دسترسی خواهند داشت.
آن دسته از داوطلبانی که در بخش وضعیت داوطلب مندرج در کارنامه، عبارت «شما برای طی مرحله بررسی مدارک معرفی می‌شوید» را ملاحظه می‌کنند، باید بر اساس زمان و مکان درج شده، برای تکمیل مدارک مراجعه کنند؛ بدیهی است عدم مراجعه و تحویل مدارک در موعد مقرر به منزله انصراف از ادامه روند استخدام تلقی شده و داوطلب حق هیچ گونه اعتراضی نخواهد داشت.

همچنین به کلیه داوطلبان معرفی شده برای بررسی مدارک توصیه می‌شود حتما اطلاعیه منتشر شده «مرکز آزمون جهاد دانشگاهی» در این باره را با دقت مطالعه و از مدارک مورد نیاز جهت ارائه، اطلاع کافی به دست آورند.