برگزاری مراسم تودیع و معارفه شهردار منطقه ۸ تبریز
برگزاری مراسم تودیع و معارفه شهردار منطقه ۸ تبریز
آرمان تبریز-مراسم تودیع و معارفه شهردار منطقه 8 تبریز با حضور قائم مقام شهردار تبریز و مدیر کل بازرسی شهرداری تبریز در اتاق شهردار منطقه برگزار شد.

آرمان تبریز-مراسم تودیع و معارفه شهردار منطقه ۸ تبریز با حضور قائم مقام شهردار تبریز و مدیر کل بازرسی شهرداری تبریز در اتاق شهردار منطقه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما؛ .در این مراسم مهندس موسایی قائم مقام شهردار تبریز تغئیرات سازمانی را در راستای افزایش بهره وری سازمانی، لازم و ضروری دانسته و اعلام کرد: تغئیر و تحولات سازمانی نشان ضعف یک مدیر یا نشان قوت مدیر دیگر نیست بلکه لازمه هر سازمانی تغئیرات میباشد تا با انرژی جدید و مضاعف در راستای بهبود عملکرد سازمانی قدم هایی برداشته شود.

 او از شهرداری منطقه ۸ تبریز به عنوان مهمترین نقطه کلانشهر تبریزو اتاق پذیرایی شهر یاد برده و افزود: مدیریت در شهرداری منطقه تاریخی فرهنگی شهر، روحیه خاص وهمتی مضاعف نیاز دارد، چرا که کار کردن در این منطقه نیازمند تجربه و خوش فکری در راستای هویت بخشی و احیاء بافت تاریخی شهر میباشد.

موسایی در ادامه گفت با توجه به حساسیت مکانی منطقه و نیازمند بودن به یک مدیر با تجربه و خوش فکر، آقای دکتر شهین باهر، شهردار تبریز تصمیم گرفتند آقای دکتر علی مدبر که سالیان سال تجربه مدیریت این منطقه را در سوابق خود داشته و علاوه بر شناخت عالی از منطقه، تعامل خوبی با بازاریان و ساکنین منطقه دارد را به عنوان سرپرست جدید منطقه تاریخی فرهنگی شهر انتخاب نمایند.

    وی  از دکتر مدبر به عنوان یکی از خلاق ترین و فعالترین شهرداران  تاریخ شهرداری منطقه ۸  نام برده و اقدامات ایشان در طول دوران شهرداری اسبق خود در منطقه را بسیار ارزنده و به یادگار ماندنی توصیف نموده و اظهار امیدواری کرد، دکتر مدبر با سابقه درخشان مدیریتی  و پشتکار همیشگی اش بار دیگر در این منطقه موفق ظاهر شوند.

موسایی همچنان از زحمات چند ماهه سرپرست موقت منطقه هشت، آقای مهندس عبدالهی تقدیر و تشکر نموده و عملکرد چند ماهه ایشان را مخصوصا در حوزه شهرسازی بسیار ارزشمند خواندند.

در ادامه جلسه مهندس عبدالهی سرپرست سابق منطقه هشت، طی سخنانی از فعالیت ها و عملکرد خود در منطقه هشت گفته و پروژه های اجراشده و در حال اجرای منطقه را برشمرد.

در ادامه دکتر علی مدبر سرپرست جدید شهرداری منطقه هشت ضمن تقدیر و تشکر از حسن اعتماد شهردار تبریزبه خود به اقدامات و سوابق عمرانی،شهرسازی و خدماتی خود در طی سالهای اخیر در منطقه اشاره کرده و افزود: سعی خواهیم کرد با کار کارشناسی طی ماه های آتی پروژه های قبلی و در حال اجرای منطقه را که اکثرا در زمان مدیریت قبلی  به پایان رسانده و پروه های جدید در راستای هویت بخشی و احیاء بافت تاریخی منطقه از قبلی احیاء باروی تبریز و احیاء خانه های تاریخی منطقه را اجرائی نمائیم.

در پایان این مراسم مهندس موسایی،با اعطای حکمی به نیابت از شهردار تبریز، دکتر علی مدبر  را به عنوان شهردار جدید منطقه هشت معرفی و از زحمات چند ماهه سرپرست قبلی منطقه، مهندس ولی عبدالهی  تقدیر و تشکر کرد.