مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز خبرداد:  افزایش ۱۰ درصدی مصرف برق صنایع تحت پوشش
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز خبرداد:  افزایش ۱۰ درصدی مصرف برق صنایع تحت پوشش
آرمان تبریز-مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز گفت: با وجود مدیریت مصرف در ایام پیک تابستان امسال، شاهد رشد 10 درصدی مصرف برق صنایع تحت پوشش این شرکت بودیم.

آرمان تبریز-مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز گفت: با وجود مدیریت مصرف در ایام پیک تابستان امسال، شاهد رشد ۱۰ درصدی مصرف برق صنایع تحت پوشش این شرکت بودیم.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ عادل کاظمی در جلسه ای که با حضور معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر برگزار شد، با بیان مطلب فوق افزود: این افزایش مصرف، نشانه رونق تولید می باشد و در واقع فقط زمان مصرف صنایع به زمانی غیر از پیک بار منتقل گردید.

وی با اشاره به اینکه برق تبریز بیشترین نسبت کابل زمینی به کل شبکه فشار متوسط را بعد از تهران در کشور داراست،تصریح کرد: ۸۷۰ کیلومتر شبکه ۲۰ کیلوولت زمینی در توزیع تبریز وجود دارد که تاثیر بسزایی در زیبایی مبلمان شهری داشته و همچنین دارای مزایای دیگری نسبت به شبکه هوایی می باشد.

وی افزود: در سال گذشته توانستیم پروژه هایی به ارزش ۱۱۶ میلیارد تومان را به پایان برسانیم و در ۴ ماهه نخست امسال نیز ۴۶ میلیارد تومان پروژه خاتمه یافته است و امیدواریم تا پایان سال بتوانیم حداقل به مبلغ سال گذشته برسیم.

کاظمی گفت: ۱۶ نرم افزار کاربردی در حوزه های مختلف کاری شرکت در عرض ۱۰ ماه عملیاتی شد و سیستم هوش تجاری با قابلیت رصد تمامی آیتم های تاثیر گذار در عملکرد شرکت، راه اندازی و به صورت آنلاین در دسترس قرار گرفته است.

وی از هزینه کرد ۱۸ میلیارد ریال برای اصلاح انشعابات بازار تاریخی تبریز طی چند سال اخیر خبر داد و افزود: پروژه هایی به ارزش ۶میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال اخیراً در بازار آغاز و در حال اجراست و ما امیدواریم با همکاری سازمان های ذی ربط در بازار تبریز، بتوانیم شبکه برق کل بازار را ساماندهی کنیم.