بهره برداری از چندین پروژه آب و فاضلاب شهری کلانشهر تبریز با اعتباری بالغ بر ۳۲۰ میلیارد ریال در هفته مبارک دولت
بهره برداری از چندین پروژه آب و فاضلاب شهری کلانشهر تبریز با اعتباری بالغ بر ۳۲۰ میلیارد ریال در هفته مبارک دولت
آرمان تبریزتبریز-با حضور مسئولین از چندین پروژه آب و فاضلاب شهری کلانشهر تبریز با اعتباری بالغ بر 320 میلیارد ریال در هفته مبارک دولت بهره برداری و کلنگ زنی گردید.

آرمان تبریزتبریز-با حضور مسئولین از چندین پروژه آب و فاضلاب شهری کلانشهر تبریز با اعتباری بالغ بر ۳۲۰ میلیارد ریال در هفته مبارک دولت بهره برداری و کلنگ زنی گردید.
به گزارش خبرنگار ما؛همزمان با هفته مبارک دولت امسال ازچندین پروژه آب و فاضلاب کلانشهر تبریز باهزینه ای بالغ بر۳۲۰ میلیارد ریال با حضور مهندس ایمانلو مدیر عامل شرکت ، معاون فرماندار شهرستان تبریز ، معاونین شرکت و تعدادی از اهالی منطقه در محل مسجد المهدی مرزداران بطور همزمان بهره برداری و عملیات اجرایی تعداد ۲ باب مخزن ده هزار مترمکعبی آب شرب نیز آغاز شد .
مهندس ایمانلو مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان در این مراسم  نسبت به تشریح فعالیتها وپروژه های قابل افتتاح و کلنگ زنی کلانشهر تبریز گفت : بهره برداری از شبکه جمع آوری فاضلاب شهرک مصلی مرزداران ، کوی زمزم و ۲۰ متری مارالان ، خیابان شهید قره باغی ، شهرک طالقانی و همچنین احداث مخزن ده هزار متر مکعبی مرتفع ایل گلی و احداث مخزن ده هزار متر مکعبی منظریه کلانشهر تبریز از جمله طرحها و پروژه هایی است که در هفته مبارک دولت ​بصورت همزمان بهره برداری و کلنگ زنی می شود .
مهندس ایمانلو در خصوص بهره برداری از شبکه جمع آوری فاضلاب شهرک مصلی مرزداران ، کوی زمزم و ۲۰ متری مارالان ، خیابان شهید قره باغی ، شهرک طالقانی کلانشهر تبریز گفت : هدف اصلی از اجرای طرح جمع آوری و دفع بهداشتی فاضلاب منطقه بوده و طول شبکه جمع آوری فاضلاب ۲۹ کیلومتر بوده و ۷۲۵۰ انشعاب فاضلاب در آن نصب و بیش از ۱۴ هزار خانوار از آن برخوردار می شوند تامین اعتباراین طرح از محل استانی و منابع داخلی شرکت بوده که برای اجرای این طرح اعتباری بالغ بر ۲۰۰ میلیارد ریال هزینه شده است .
مدیر عامل شرکت در پایان به پروژه های آب آماده کلنگ زنی درکلانشهر شهر تبریز اشاره کرد و افزود : عملیات احداث مخزن ۱۰ هزار متر مکعبی مرتفع ایل گلی تبریز با اعتباری بالغ بر ۶۰ میلیارد ریال و همچنین احداث مخزن ۱۰ هزار متر مکعبی مرتفع منظریه تبریز با اعتباری بالغ بر ۶۰ میلیارد ریال همزمان با سایر طرحها کلنگ زنی می شود.
در ادامه این مراسم مهندس اسدی معاون فرماندار شهرستان تبریز نیز ضمن تبریک هفته مبارک دولت از دست اندرکاران اجرای این طرحها تشکر و قدردانی کردند.