همزمان با سراسر کشور ؛ فرآیند کنکور در شهرستان هشترود نیز برگزار می شود
همزمان با سراسر کشور ؛ فرآیند کنکور در شهرستان هشترود نیز برگزار می شود
آرمان تبریز _ رئیس دانشگاه پیام نور هشترود از برگزاری کنکور همزمان با سراسر کشور در این شهرستان نیز خبر داد.

به گزارش خبرنگار آرمان تبریز از هشترود؛  رئیس دانشگاه پیام نور هشترود  با اعلام این خبر گفت : روز پنجشنبه در نوبت صبح  درگروه آزمایشی علوم انسانی تعداد  ۳۳۳ نفرکه از این تعداد ۱۷۷نفر  زن و ۱۵۶ نفر مرد می باشند رقابت خواهند کرد  ،و همچنین در رشته علوم ریاضی و فنی تعداد ۳۰نفر داوطلب  که از این تعداد نیز  ۱۰نفر زن و ۲۰ نفر نیز مرد می باشند و عصر روز پنجشنبه نیز در رشته هنر نیز تعداد ۱۵ نفر داریم که ۱۰ نفر از این داوطلبین زن و ۵ نفر نیز مرد می باشند  وهمچنین عصرهمین روز در گروه آزمایشی زبانهای خارجی ۳۰ نفر شرکت کننده باهم به رقابت می پردازند که از این تعداد ۲۳ نفر زن و ۷ نفر مرد هستند  .


مختاری ادامه داد ؛ صبح روز جمعه  ۲۲ تیر ماه نیز در   گروه آزمایشی علوم تجربی با شرکت ۳۵۱ داوطلب آغاز خواهد شد  که از این تعداد ۲۲۵ نفر زن و تعداد ۱۲۶ نفر مرد می باشند که باهم برای رسیدن به دانشگاه رقابت می کنند .

وی اضافه کرد:  هر دو حوزه امتحانی  خواهران و برادران در محل دانشگاه پیام نورمرکز هشترود واقع درهشترود ،  روبروی بیمارستان امام حسین (ع) برگزار خواهد شد.

 مختاری خاطر نشان کرد: داوطلبان محترم شناسنامه، کارت ملی و کارت ورود به جلسه خود  و لوازم التحریری که مجاز است از جمله مداد، پاک کن ، تراش ، و خود کار حتما همراه خود داشته باشند و از ورود وسائل و ابزار  آلات الکترونیکی و انواع گوشی ولوازمات جانبی به محل امتحان  صدر صد خود داری نمایند.

رئیس دانشگاه پیام نور هشترود متذکر شد: همراهان داوطلبین لطفا جلوی دانشگاه تجمع ننموده و در روبروی دانشگاه ماشینهای خود را پارک نکنند  چون در روز امتحان کنکور با توجه به ازدحام خودروها و استقرار پلیس راهنمایی ورانندگی  در محل،  احتمال جریمه شدن خودروها وجود دارد پس خواهشا پس از آوردن داوطلب برای امتحان کنکور  ،  با توجه به گرمای شدید هوا و جلو گیری از ازدحام   محل امتحان را ترک نمایند .

مختاری یاد آور شد: داوطلبان ساعت ۷ صبح  قبل از بسته شدن درها وارد حوزه امتحانی شوند چون فرایند برگزاری آزمون،  ۸ صبح آغاز خواهد شد.

رئیس دانشگاه پیام نور هشترود  نشان کرد: داوطلبین حتما کارت ورود به جلسه  را همراه  خود داشته باشند واگر کارتشان مورد داشت در اسرع وقت به مجریان و مراقبان در محل آزمون  اعلام نمایند تا نسبت به حل مشکل اقدام شود.

دکتر علی رضا مختاری در پایان  تصریح کرد: چون در صورت   وجود هر گونه مشکل در کارت ورود به جلسه  داوطلب ،   از ورود شرکت کننده کنکور  به سالن امتحان خودداری خواهد شد ویاد آوری می گردد  داوطلبین از آوردن هرگونه تغذیه نیز اجتناب کنند.

  • نویسنده : اسماعیل رحیمی