مجوز استخدام ۵۷۳ نفر نیروی جدید در گمرک صادر شد
مجوز استخدام ۵۷۳ نفر نیروی جدید در گمرک صادر شد
آرمان تبریز-گمرک ایران از اخذ مجوز استخدام تعداد ۵۷۳ نفر نیروی جدید از محل آزمون استخدامی سال جاری خبر داد.

 

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛، مجوز جذب و بکارگیری ۵۷۳ نفر نیروی جدید الاستخدام برای گمرک ایران از محل آزمون استخدامی که در تاریخ ۵ مرداد سال ۱۴۰۳ برگزار خواهد شد، از سوی سازمان اداری و استخدامی و با تامین اعتبار سازمان برنامه و بودجه کشور صادر گردید.

بنابراین گزارش، این اقدام در راستای اجرای پایش گمرکات کشور و به منظور متناسب‌سازی تشکیلات، تقویت ساختار و توان سرمایه انسانی گمرک جمهوری اسلامی ایران برای پیگیری ماموریت‌های محوله و تامین نیروی انسانی، جوان، تازه‌نفس و موثر در این سازمان و تسهیل در حوزه تجارت برای خدمت به مردم در چارچوب مجوز سازمان اداری و استخدامی کشور صورت گرفته است.

این‌ گزارش می افزاید: جزئیات و شرایط مربوط به استخدام پیمانی ۵۷۳ نفر نیروی جدید در گمرک متعاقبا در تیرماه سال جاری طی دفترچه‌ای از سوی سازمان سنجش آموزش کشور منتشر خواهد شد.

شایان ذکر است، پیگیری و جذب نیروهای جوان و تحصیل کرده پس از ۱۲ سال با اجرای پایش نیروی انسانی و جلسات متعدد توجیهی در سازمان اداری و استخدامی کشور در دستور کار گمرک قرار گرفت که پذیرش ۲۸۳ نفر بر اساس آزمون خرداد ۱۴۰۲‌و ۶۰۰ نفر ایثارگر بر اساس آزمون سال ۱۴۰۲ بنیاد شهید انجام شد که این افراد در مرحله استقرار و شروع به کار در گمرک قرار دارند و اخذ مجوز استخدام ۵۷۳ نفر نیروی جدید نیز در این راستا است.