خطبه غدیر خم  توسط هنرمندان هشترودی باز سازی می شود
خطبه غدیر خم  توسط هنرمندان هشترودی باز سازی می شود
آرمان تبریز_ نمایش باز سازی خطبه غدیر توسط هنرمندان هشترودی در روز عید غدیر خم در این شهرستان اجرا می شود.

به گزارش خبرنگار آرمان تبریز از هشترود؛ حجت الاسلام والمسلمین حاج حسن جعفریان از برگزاری جشن بزرگ غدیر خم در این شهرستان خبر داد و افزود ؛ به مناسبت فرارسیدن عید غدیر خم و به خاطر اهمیت این روز بزرگ برنامه های متنوع فرهنگی و هنری در این ایام برگزار و اجرا می شود .

جعفریان یکی از مهم ترین برنامه ها یی که در این روز اجرا می شود برپایی موکب هایی که است که توسط بعضی از هیات های مذهبی و مسئولین مرتبط و دست اندرکاران برنامه در مسیر اجرای برنامه در مسیر بر گزاری اصلی  برنامه ها ایجاد خواهد شد و از مهمانان و مشتاقان مولی الموحدین علی (ع) توسط این موکب ها پذیرایی خواهد شد .

امام جمعه هشترود از تمام خیرین و دوستداران اهل بیت (ع)خواست هر چه در توان  دارند می توانند در این روز به طبق اخلاص بگذارند ودر برپایی هرچه بهتر این جشن بزرگ سهیم باشند .

وی خاطر نشان کرد : هرچه قدر سفره های احسان مواکب بیشتر باشد علاقمندان مولی الموحدین علی ع می توانند از این سفره ها  بیشتر برخوردار شوند .

حجت الاسلام جعفریان از کسانی که علاقمند هستند در روز غدیر خم موکب بزنند می توانند جهت هماهنگی به دفتر امام جمعه مراجعه کرده تا  کارهای مربوط به برپایی موکب از جمله تایین مکان و غیره  در اسرع وقت انجام شود .

جعفریان یاد آور شد :  باز سازی نمایش  خطبه غدیر توسط هنرمندان هشترودی  از مهمترین برنامه هایی است  که در روز عید سعید غدیرخم راس ساعت ۵ در محل دائمی این برنامه حوالی (پمپ بنزین عباسزاده ) توسط هنرمندان هشترودی به صورت میدانی اجرا خواهد شد که حضور مردم ولایت مدار و هنر دوست با خانواده های محترم خود در این روز باعث دلگرمی عوامل و دست اندرکاران خصوصا بازیگران این مجموعه خواهد شد.

امام جمعه هشترود در پایان از همه ادارات و ارگانها و کلیه عزیزانی که به نوعی در اجرای این برنامه ها نقش ایفا کرده وخواهند کرد تقدیر و تشکر کرد.

  • نویسنده : اسماعیل رحیمی