توقیف ۲۰ دستگاه وسایط نقلیه به سبب تخلفات حادثه‌ساز جاده‌ای در محور مراغه_هشترود
توقیف ۲۰ دستگاه وسایط نقلیه به سبب تخلفات حادثه‌ساز جاده‌ای در محور مراغه_هشترود
آرمان تبریز_فرمانده انتظامی شهرستان مراغه با اشاره به جديت پليس در حوزه کاهش حوادث و تلفات رانندگی به ويژه در محور مراغه_هشترود از توقيف ۱۸ دستگاه خودرو و ۲ دستگاه موتورسیکلت متخلف از سوی ماموران پليس‌راه مراغه به سبب سرعت غيرمجاز و تخلفات حادثه‌ساز خبر داد.
به گزارش آرمان تبریز از هشترود ؛سرهنگ” توحید فارسی” در تشریح این خبر گفت: در راستای کاهش حوادث و تلفات رانندگی طرح های برخورد با تخلفات حادثه‌ساز به صورت ویژه در دستور کار تیم های محسوس و نامحسوس پلیس‌راه شهرستان قرار گرفته و همچنان در سطح محور های مواصلاتی شهرستان در حال انجام است.

وی افزود: در همین راستا از شروع طرح تاکنون ۲۰ دستگاه وسیله نقلیه شامل: ۲ دستگاه کشنده تریلر، ۴ دستگاه وانت‌بار و ۱۲ دستگاه خودروی سواری و ۲ دستگاه موتورسیکلت به علت انجام تخلفات حادثه‌ساز، سبقت و سرعت غیرمجاز، انجام دو تخلف همزمان و سایر موارد توسط تیم های کنترل سرعت پلیس‌راه مراغه_هشترود متوقف و به پارکینگ انتقال داده شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان مراغه با اشاره به توقیف چندین دستگاه خودرو به علت سرعت و سبقت غیرمجاز توسط عوامل محسوس و غیرمحسوس پلیس‌راه بیان کرد: با توجه به فرا رسیدن فصل تابستان و سفر های جاده‌ای، برخورد قاطع پلیس با تخلفات حادثه‌ساز به ویژه سرعت و سبقت غیرمجاز به منظور جلوگیری از حوادث و سوانح احتمالی و حفظ سرمایه های انسانی با جدیت دنبال می‌شود.

وی در پایان خاطر نشان کرد: رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی ضامن سلامتی کاربران ترافیکی بوده و همه باید از این قوانین تبعیت کنند.

  • نویسنده : اسماعیل رحیمی