فرماندار اسکو خبر داد:هزینه ۶۰۰ میلیاردی در توسعه زیرساخت های برق شهر سهند
فرماندار اسکو خبر داد:هزینه ۶۰۰ میلیاردی در توسعه زیرساخت های برق شهر سهند
آرمان تبریز-فرماندار شهرستان اسکو گفت: 600 میلیارد ریال برای توسعه زیر ساخت های برق شهر سهند هزینه شده است.

آرمان تبریز-فرماندار شهرستان اسکو گفت: ۶۰۰ میلیارد ریال برای توسعه زیر ساخت های برق شهر سهند هزینه شده است.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛  بابک رضی منش در آیین افتتاح پروژه های برق شهرستان اسکو با بیان مطلب فوق افزود: از مدیریت شرکت توزیع نیروی برق تبریز، مدیریت برق اسکو و امور برق سهند برای اهتمام ویژه این عزیزان در تامین برق شهر سهند تشکر ویژه داریم و با افتخار می توانیم بگوییم که حداقل در زمینه برق رسانی سهند، مشکلی نداریم.

وی تصریح کرد: شهر جدید سهند نیازمند ایجاد زیرساخت ها در حوزه های مختلف است ولی محدودیت های فراوانی در این زمینه وجود دارد که با وجود این مشکلات، عزم جدی برای توسعه شهر جدید سهند وجود دارد.

وی لازمه سهند توسعه یافته را دوراندیشی عنوان کرد و افزود: افزایش شدید جمعیت در این شهر وجود دارد به طوری که از سال ۹۰ تا ۹۵ رشد جمعیت این شهر به ۱۲درصد می رسد در حالی که میانگین استان دو نیم درصد است.

وی ادامه داد: این نشان می دهد که تمامی دستگاه ها به ویژه دستگاه های خدمات رسان متناسب با افزایش جمعیت، حتما باید دارای برنامه باشند و این برنامه موجود است، ولی ما معتقدیم که اگر نتوانیم تخمین درستی از آینده داشته باشیم و خود را با شرایط منطقه وفق دهیم، در آینده با چالش های جدی مواجه خواهیم شد.

وی تاکید کرد: با وجود تحریم ها ی بی سابقه که از آن به عنوان تروریسم اقتصادی یاد می شود،۶۰ پروژه با اعتبار بیش از ۳۰۰ میلیارد ریال در هفته دولت امسال در شهرستان اسکو  افتتاح شده است.

وی عمده ویژگی شهید رجایی را ساده زیستی  عنوان کرد و افزود: این شهید بزرگوار در مقام ریاست جمهوری با حداقل تشریفات، امور اداری را انجام می دادند و این بایستی برای تمامی دولتمردان الگو باشد.

همچنین وی تاکید کرد: رجایی اسطوره پرکاری بود که یکی از نیازهای اصلی جامعه کنونی ماست که باید با دقت و تمرکز روی کارهایمان وقت بگذاریم.

گفتنی است در این مراسم که با حضور مسئولین کشوری و لشکری شهرستان اسکو و شهر جدید سهند برگزار شد، ۱۰ پروژه شاخص شرکت توزیع نیروی برق تبریز در شهرستان اسکو با اعتبار بالغ بر یک و نیم میلیارد ریال به بهره برداری رسید.