باغ صفاری در کمتر از یک ماه آینده به بهره برداری می رسد
باغ صفاری در کمتر از یک ماه آینده به بهره برداری می رسد
آرمان تبریز-شهردار منطقه ۶ تبریز گفت: باغ صفاری در کمتر از یک ماه آینده به بهره برداری می رسد.

آرمان تبریز-شهردار منطقه ۶ تبریز گفت: باغ صفاری در کمتر از یک ماه آینده به بهره برداری می رسد.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ سامان احمدزاده در مراسم گرامیداشت روز کارمند که در شهرداری منطقه ۶ تبریز برگزار شد، اعلام کرد: مناسبت امروز بهانه‌ای است برای تقدیر از زحمات تک‌تک شما کارمندان که در طول سال برای پیشرفت و توسعه منطقه و خدمات‌رسانی هرچه بهتر به شهروندان تلاش کرده‌اند.

وی اذعان داشت: مشکلات و دغدغه‌ها به قدری زیاد است که نمی‌توان در خدمت تک‌تک همکاران تلاشگر بود و امروز به پاسداشت وظیفه‌شناسی شما عزیزان از شما و خانواده‌های صبورتان تقدیر می کنم.

احمدزاده با یادآوری اینکه منطقه ۶ به دلیل وسعت و موقعیت استراتژیکی شرایط حساس‌تر و سخت‌تری نسبت به دیگر مناطق دارد، خاطرنشان کرد: در طول نزدیک به ۲ سال تلاش کردیم حق و حقوق همکاران و ارباب رجوع به نحو احنست تامین شود.

شهردار منطقه ۶ گفت: در بخش شهرسازی، درآمدزایی، خدمات رسانی و فرهنگی زحمات قابل تقدیری کشیده شده است تا جایی که از نظر درآمدزایی جزء مناطق برتر هستیم.

وی تاکید کرد: این افتخار با تلاش تک تک همکاران میسر شده که باعث سربلندی مدیریت مجموعه است.

احمدزاده گفت: در بحث خدمات شهری و عمرانی نیز تلاش همکاران جای تشکر فراوان دارد که در ایام نوروز نیز با تلاش شبانه روزی و در زمان بحران سیل و… با اقدام به موقع و مدیریت شایسته بحران تقدیر و تحسین استانداری را برانگیختند.

در ادامه شهردار منطقه ۶ اعلام داشت: باغ صفاری یکی از بزرگترین پروژه ها در کل شهر تبریز است که پروژه ای بزرگ و درکل شهر تبریز بی‌نظیر بوده و آبروی منطقه خواهد بود و در زمینه عمرانی‌ خدماتی و زیباسازی و فضای سبز با توجه ویژه احداث شده و در کمتر از یک ماه آینده تقدیم شهروندان می شود.

احمدزاده تصریح کرد: به طور کلی رضایت مندی ایده‌آل شهروندان را شاهد هستیم که باز در نتیجه وظیفه‌شناسی و تلاش بی‌دریغ همکاران میسر بوده است.

گفتنی است این برنامه همراه با برنامه های شاد و موسیقی زنده همراه بود.