رئیس اداره ورزش و جوانان هشترود خبر داد؛ ثبت نام کلیه هیات های ورزشی هشترود برای فصل تابستان آغاز شد
رئیس اداره ورزش و جوانان هشترود خبر داد؛ ثبت نام کلیه هیات های ورزشی هشترود برای فصل تابستان آغاز شد
آرمان تبریز _ ثبت نام هیات های ورزشی هشترود جهت تابستان ۱۴۰۳ شروع شد.

به گزارش آرمان تبریز از هشترود؛ رسول پزشکی از آغاز ثبت نام هیات های ورزشی برای فصل تابستان خبر داد و افزود : این اداره در جهت پر کردن اوقات فراغت دانش آموزان و علاقمندان به رشته های مختلف ورزشی همانند سالهای گذشته تابستان ۱۴۰۳ نیز دست پر به پیشواز تعطیلات تابستانی می رود .
وی ادامه داد: هر چند که مدرسه ها تعطیل می شود ولی ورزش و تحرک نباید تعطیل شود و دانش آموزان باید بدانند که با شرکت در کلاسهای ورزشی هم جسم خود را توانمند می سازند وهم روح وروان خود را با ورزش شاد می سازند .

رئیس اداره ورزش و جوانان هشترود در ادامه به آغاز ثبت نام کلیه رشته های ورزشی برای تعطیلات تابستان نیز اشاره کرد و گفت :ورزشهای همگانی آقایان و بانوان ، والیبال ، و اسکیت در سالن شهید باکری ، بدمینتون ، بسکتبال ، فوتسال ، ژیمیناستیک در سالن شهدا، فوتبال و فوتسال در سالن دو هزار نفری ؛ کشتی ، بیلیارد ، ورزشهای شامگاهی در سالن ریاست جمهوری ، تکواندو ، ووشو ، کونگ فو ، ورزشهای رزمی (کیک بو کسینگ و ژیمیناستیک در سالن طنین و فو تسال (آقایان و بانوان ) ورشهای صبحگاهی بانوان نیز در سالن طنین انجام می شود .

پزشکی در پایان گفت : علاقمندان جهت ثبت نام می توانند همه روزه از ساعت ۸ الی ۱۲ به اداره ورزش و جوانان هشترود مراجعه کنند.

  • نویسنده : اسماعیل رحیمی