افتتاح ۱۱۱ پروژه عمرانی شرکت توزیع برق تبریز با ۲۰۰ میلیارد ریال اعتبار
افتتاح ۱۱۱ پروژه عمرانی شرکت توزیع برق تبریز با ۲۰۰ میلیارد ریال اعتبار
آرمان تبریز- همزمان با ایام گرامیداشت هفته دولت و با حضور استاندار آذربایجان شرقی، 111 پروژه عمرانی شرکت توزیع نیروی برق تبریز با اعتبار بیش از 200 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

آرمان تبریز- همزمان با ایام گرامیداشت هفته دولت و با حضور استاندار آذربایجان شرقی، ۱۱۱ پروژه عمرانی شرکت توزیع نیروی برق تبریز با اعتبار بیش از ۲۰۰ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرنگار ما؛  محمدرضا پورمحمدی استاندار آذربایجان شرقی در دومین روز از گرامیداشت هفته دولت با حضور در جمع مدیران و کارکنان این شرکت، ۱۱۱ پروژه عمرانی این شرکت را با هزینه کرد اعتباری بالغ بر ۲۰۰ میلیارد ریال افتتاح کرد.

 این پروژه ها در بخش های توسعه و اصلاح روشنایی معابر، اصلاح و بهینه سازی شبکه برق، ایجاد قدرت مانور، توسعه فیدر، توسعه و احداث، کاهش تلفات و نیرو رسانی در سطح شهرهای تبریز، آذرشهر و اسکو به بهره برداری رسیدند.

گفتنی است در این مراسم همزمان با افتتاح پروژه تامین روشنایی معابر بلوار شیخ شهاب الدین اهری تا میدان شهدای غواص باسمنج که با دستور استاندار آذربایجان شرقی و از طریق ویدئو کنفرانس انجام شد، ۸۷ پروژه با اعتباری بالغ بر ۱۶۰ میلیارد ریال در تبریز، ۱۴ پروژه در آذرشهر با ۱۸ میلیارد و ۹ پروژه با مجموع اعتبار ۱۳ میلیارد ریال در اسکو مورد بهره برداری قرار گرفت.