توقیف محموله ۵ میلیاردی قطعات خودرو در هشترود
توقیف محموله ۵ میلیاردی قطعات خودرو در هشترود
آرمان تبریز_جانشين انتظامي شهرستان هشترود از کشف قطعات خودرو قاچاق به ارزش 5 ميليارد ريال خبر داد.

به گزارش آرمان تبریز از هشترود ؛سرهنگ “حسن شهسواریان “جانشین انتظامی هشترود در تسریح این خبر بیان داشت : ماموران پاسگاه کوهسار حین کنترل محورهای مواصلاتی در اتوبان پیامبر اعظم به یک دستگاه نیسان مشکوک و آن را برای بررسی بیشتر متوقف کردند .

وی با بیان اینکه در بررسی های صورت گرفته مشخص شد راننده خودرو فاقد هرگونه مدارک و اسناد معتبر برای بار خود هست افزود: پس از هماهنگی های لازم با مرجع قضائی خودروی مذکور مورد بازرسی قرار گرفت که در نتیجه این عملیات ۴ هزار و ۳۲۰ لوازم یدکی و قطعات خودرو (سیبک،فرمان،مصل،طبق و زیر اکسل) که همگی خارجی و به صورت قاچاق تهیه شده بودند کشف شدند.

جانشین انتظامی هشترود ارزش این محموله مکشوفه را برابر ارزیابی کارشناسان مربوطه ۵ میلیارد ریال اعلام کرد و اظهار داشت: در این رابطه راننده خودرو دستگیر و به همراه پرونده برای انجام اقدامات قانونی تحویل مرجع قضائی شد.

سرهنگ شهسواریان با تاکید بر قاطعیت پلیس در تداوم اجرای طرح های عملیاتی مبارزه با قاچاق کالا خاطر نشان کرد: در اجرای هر چه بهتر طرح های مبارزه با قاچاق کالا، ضمن تقدیر و تشکر از آحاد جامعه در همکاری با پلیس از مردم خواست، در صورت مشاهده و آگاهی از هرگونه جرایم اقتصادی، قاچاق کالا و ارز ، موضوع را به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

  • نویسنده : اسماعیل رحیمی