دهکده چهل و پنجمین مسابقات جهانی مهارت، کازان ۲۰۱۹ به طور رسمی افتتاح شد
دهکده چهل و پنجمین مسابقات جهانی مهارت، کازان ۲۰۱۹ به طور رسمی افتتاح شد
آرمان تبریز-دهکده محل برگزاری چهل و پنجمین مسابقات جهانی مهارت 2019 در شهر کازان روسیه با حضور مسئولان و مدعوین افتتاح شد.

آرمان تبریز-دهکده محل برگزاری چهل و پنجمین مسابقات جهانی مهارت ۲۰۱۹ در شهر کازان روسیه با حضور مسئولان و مدعوین افتتاح شد.
به گزارش خبرنگار ما،دهکده محل برگزاری چهل و پنجمین مسابقات جهانی مهارت ۲۰۱۹ در شهر کازان با حضور: سیمون بارتلی، رئیس سازمان جهانی مهارت، رستم مینیخانوف، رئیس جمهور تاتارستان، رابرت اورازوف، مدیرکل اتحادیه متخصصان جوان مسابقات روسیه و اعضای ۵۶ تیم ازکشورهای شرکت کننده افتتاح شد.
بنا براین گزارش، پرچم کشورهای شرکت کننده در چهل و پنجمین مسابقات جهانی مهارت کازان ۲۰۱۹ ، در این مراسم در ورودی دهکده برافراشته و درخت یادبود هر کشور کاشته شد.
سیمون بارتلی رئیس سازمان جهانی مهارت، ضمن خوشامدگویی به کشورهای حاضر در مسابقات ملی مهارت، گفت: خانواده ما از اعضای سازمان جهانی مهارت در این محل در قالب یک خانواده به دور هم جمع شده اند. امیدواریم برای بیش از ۱۳۰۰ جوان رقابت کننده در چهل و پنجمین دوره از مسابقات ملی مهارت، این دهکده در روزهای آینده محیطی مملو از دوستی، آسایش و پشتیبانی باشد.
رئیس سازمان جهانی مهارت با ابراز خشنودی از میزبانی کشورهای جمهوری تاتارستان و روسیه، ادامه داد: در کازان و به ویژه در دهکده جهانی، شرایط با کیفیتی برای شرکت کنندگان فراهم شود تا با احساس راحتی و آسودگی بتوانند بهترین های عملکرد خود را در این دوره از مسابقات ارائه کنند.
رابرت اورازوف ، مدیرکل متخصصان جوان مسابقات روسیه نیز با اشاره به اهمیت این رویداد جهانی گفت: هر رقابتی در این سطح اهمیت ویژه ای دارد و بالا بردن پرچم ها در دهکده مسابقات نشانه آغاز این دوره و آمادگی صد در صد محل برگزاری برای برگزار کنندگان مسابقات است.
شایان ذکر است، تا شروع چهل و پنجمین دوره مسابقات ملی مهارت یک روز باقی مانده است و رقبا از ۶۳ کشور عضو سازمان جهانی مهارت در ۵۶ رشته مهارتی در شش بخش اصلی: ساخت و ساز و فناوری ساختمان ، هنرهای خلاقانه و مد ، فناوری اطلاعات و ارتباطات ، ساخت و فناوری مهندسی ، خدمات اجتماعی و شخصی، حمل و نقل و لجستیک با یکدیگر به رقابت می پردازند.
دهکده چهل و پنجمین مسابقات جهانی مهارت فضای وسیعی است که ۲۰ کیلومتر با نمایشگاه کازان ، محل اصلی برگزاری مسابقات فاصله دارد.