تبلیغ وام های کم بهره و فوری شیوه جدید کلاهبرداران
تبلیغ وام های کم بهره و فوری شیوه جدید کلاهبرداران
آرمان تبریز- دادستان مرکز استان آذربایجان شرقی نسبت به فعالیت اشخاصی که در قالب عناوین فریبنده‌ و شرکت های صوری اقدام به کلاهبرداری می کنند هشدار داد.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ محبوب علیلو با اشاره به گزارش‌های واصل شده از شهروندان و نیز پرونده های قضایی تشکیل شده در شعب دادسرا اعلام کرد: برخی افراد با عناوین شرکتی مختلف صوری در قالب اعطای وام فوری و ضروری اقدام به کلاهبرداری می کنند.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان خاطر نشان کرد: همچنین کلاهبرداران در قالب شرکت های مختلف صوری به تبلیغ و اعطای وام ضروری و فوری در کمترین زمان ممکن، نسبت به اخذ کارمزد و چک و سفته، پروانه کسب، فیش حقوقی و گذرنامه و مدارکی از این دست اقدام می‌کنند و پس از مدتی متواری می‌شوند.

وی با بیان اینکه منشأ بروز برخی جرایم، اعتماد بلاوجه به مرتکبین است بر ضرورت هوشیاری مردم برای خنثی کردن اقدام های متقلبانه افراد شیاد و باندهای کلاهبردار تاکید و اظهار داشت: شهروندان باید در برابر تبلیغات گسترده کلاهبرداران هوشیار بوده در دام آنها نیفتند و در صورت مواجهه با چنین آگهی و افرادی برای معرفی و دستگیری آنها در سریع ترین زمان به مراجع قانونی ذیربط مراجعه کنند.