با حضور مسئولان کشوری و استانی: فروشگاه بزرگ کیف و کفش( منسوجات چرمی) دریچی افتتاح شد
با حضور مسئولان کشوری و استانی: فروشگاه بزرگ کیف و کفش( منسوجات چرمی) دریچی افتتاح شد
آرمان تبریز-با حضور مسئولان کشوری و استانی، فروشگاه بزرگ کیف و کفش( منسوجات چرمی) دریچی با هدف عرضه محصولات باکیفیت و لوکس تولید داخل کشور به همشهریان عزیز، میهمانان و هموطنان گرانقدر افتتاح شد.

آرمان تبریز-با حضور مسئولان کشوری و استانی، فروشگاه بزرگ کیف و کفش( منسوجات چرمی) دریچی با هدف عرضه محصولات باکیفیت و لوکس تولید داخل کشور به همشهریان عزیز، میهمانان و هموطنان گرانقدر افتتاح شد.
به گزارش خبرنگار ما، با حضور دکتر مسعود محمدیان مدیر قرنطینه سازمان دامپزشکی کشور، سید حسین باحجب محمدی نائب رئیس اول اتاق اصناف تبریز، علیرضا جباریان فام رئیس اتحادیه کفاشان تبریز، حسن یوسف زاده رئیس انجمن کفش تبریز، جمعی از فعالان صنعت چرم و کفش تبریز و مشتریان و همشهریان، فروشگاه بزرگ دریچی با مشارکت مجموعه های آناک چرم و دریچی در محل دروازه تهران_جنب کافی شاپ وحید افتتاح و شروع به فعالیت کرد.

رسالت ما:
تولید محصولات با استانداردهای جهانی و قابل رقابت با محصولات برندهای جهانی است
در ابتدای این مراسم مصطفی محمدی مدیر گروه تولیدی آناک چرم با تقدیر و تشکر از حضور مسئولان کشوری و استانی در مراسم افتتاح این فروشگاه گفت: گروه تولیدی آناک چرم در سال ۱۳۹۱ فعالیت خود را آغاز نمود و پس از فراز و نشیب های بسیار در سال ۱۳۹۳ با ثبت برند آناک چرم و استفاده از استادکاران مجرب در زمینه طراحی، تولید و عرضه محصولات چرمی در فروشگاههای زنجیره ای آناک چرم سعی بر آن داشته تا محصولات متناسب با ذوق و سلیقه مردمان این مرز و بوم ارائه دهد.
وی که از جوانان خوش فکر صنعت چرم و کفش کشور هستند، با اشاره به اینکه گامهایی هم در زمینه صادرات به کشورهای متعدد از جمله روسیه، آفریقا، چین، عراق و آذربایجان برداشته ایم افزود: اکنون مجموعه آناک چرم با مجموعه کفش دریچی که سابقه طولانی در تولید کفش های لوکس زنانه و مردانه داشته است، دست به دست هم داده اند تا محصولاتی تولید و عرضه نمایند که استانداردهای جهانی در آن رعایت گردیده و قابلیت رقابت با محصولات برندهای جهانی را دارند.
محمدی تصریح کرد: مدیرعامل مجموعه دریچی جناب آقای معین مهر یکی از مجرب ترین استادکاران صنعت کفش می باشند و سابقه طولانی در طراحی و تولید کفش های چرمی لوکس دارند که استارت عرضه این محصولات در فروشگاه جدید این مجموعه واقع در دروازه تهران – جنب کافی شاب وحید – فروشگاه دریچی می باشد.

صنعت کفش تبریز، از مصادیق اقتصاد مقاومتی است
سید حسین باحجب محمدی نائب رئیس اول اتاق اصناف تبریز هم در این مراسم با ابراز خرسندی از افتتاح فروشگاه دریچی گفت: تبریز در صنعت چرم و کفش یک برند مطرح در کشور و جهان محسوب می شود که با وجود برندهای موفق همچون آناک چرم و دریچی این امر مهم تحقق یافته است.
وی افزود: امسال از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال رونق تولید نامگذاری شده است و باید همه متولیان امر در این راستا تلاش کنند که البته نقش خود تولیدکنندگان با تولید و عرضه محصولات باکیفیت و مشتری پسند بسیار تاثیرگذار و اساسی می باشد و انصافا تولیدکنندگان در سالهای اخیر به سمت ارتقای کیفیت و جذب بازارهای داخلی و خارجی حرکت کرده اند.
نائب رئیس اول اتاق اصناف تبریز اضافه کرد: خوشحالم که در مراسم افتتاح فروشگاه عرضه محصولات تولید داخل حضور دارم که در جهت برندسازی گام برداشته اند و تولیدات عرضه شده از لحاظ کیفیت و مدل و رنگ بندی قابلیت رقابت دارند.
محمدی در خاتمه با اشاره به اینکه صنعت کفش از مصادیق اقتصاد مقاومتی می باشد، از تلاشهای ریاست اتحادیه کفاشان تبریز و همچنین تولیدکنندگان و فعالان صنعت چرم و کفش در جهت تولید کالای داخلی و رونق تولید و افتصاد مقاومتی تقدیر و تشکر کرد.

افتتاح فروشگاه بزرگ دریچی، اقدامی شایسته برای ارائه محصولات باکیفیت تولید داخل برای استفاده مردم است
علیرضا جباریان فام رئیس اتحادیه کفاشان تبریز هم در این مراسم با بیان اینکه صنعت کفش تبریز در سایه تلاش و کوشش تولیدکنندگان توانسته به جایگاه ممتازی در ایران و جهان برسد، گفت: برندهای بسیار خوب و توانمندی در شهر تبریز فعالیت می کنند که توانسته اند صنعت کفش را به جایگاه ممتازی برسانند.
وی افزود: گروه تولیدی آناک چرم و دریچی از برندهای خوب صنعت کفش تبریز می باشند که در سالهای اخیر با استفاده از مواد اولیه مرغوب داخلی و طراحی مدل های مشتری پسند، توانسته اند بازارهای بسیاری در داخل و خارج کسب نمایند و در جهت ارائه محصولات باکیفیت داخلی گام بردارند.
رئیس اتحادیه کفاشان تبریز با ابراز خرسندی از افتتاح فروشگاه بزرگ دریچی در ورودی تبریز و با انتقاد شدید از عرضه کفش های بی کیفیت و ارزان قیمت در مبادی ورودی و خروجی از سوی برخی افراد سودجو با استفاده از برند کفش تبریز، گفت: افتتاح فروشگاه بزرگ دریچی اقدامی شایسته برای ارائه محصولات باکیفیت تولید داخل برای استفاده مردم می باشد تا خریداران محترم کفش باکیفیت و زیبا را خرید کنند.
جباریان فام در خاتمه گفت: امیدوارم با تلاش بیشتر و حمایت متولیان امر صنعت،

عین اله حسین زاده, [۲۳.۰۸.۱۹ ۰۲:۲۲]
شاهد توسعه روزافزون و افزایش ظرفیت تولید و کسب بازارهای جدید باشیم.
شایان ذکر است: در پایان مراسم فروشگاه بزرگ دریچی به دست مسئولان کشوری و استانی افتتاح و در اختیار همشهریان عزیز و هموطنان گرانقدر قرار گرفت.