آسمان ایران در مقابل هرگونه تجاوز ناامن است
آسمان ایران در مقابل هرگونه تجاوز ناامن است
آرمان تبریز-اعلام می‌کنیم آسمان ایران در مقابل هرگونه تجاوز ناامن است و اگر دشمن تجاوزی داشته باشد با پاسخ مهلک پدافند هوایی مواجه خواهد شد.

به گزارش شبکه شرق، فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا (ص) با بیان اینکه کریدور‌ها کاملا باز شده و پرواز‌ها در حال انجام است، گفت: اعلام می‌کنیم آسمان ایران در مقابل هرگونه تجاوز ناامن است و اگر دشمن تجاوزی داشته باشد با پاسخ مهلک پدافند هوایی مواجه خواهد شد.

امیر قادر رحیم زاده فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا (ص) با اشاره به حمله دیشب سپاه به رژیم اسراییل گفت: از همان ابتدا و قبل از شروع حمله، با نیروی هوافضای سپاه و سازمان هواپیمایی کشور هماهنگی و فضای کشور را تحت نظر داشتیم.

وی افزود: در این راستا در زمان حمله و کریدور‌ها را جابجا و به منطقه امن فرستادیم و الان کریدور‌ها کاملا باز شده و پرواز‌ها در حال انجام است.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا (ص) تاکید کرد: برای بعد از این هم آمادگی کامل داریم و قرارگاه با استفاده از همه ظرفیت‌های نیرو‌های مسلح آماده است تا آسمان ایران برای همه پرواز‌های خودی و پرواز‌های مجاز امن باشد.

رحیم زاده گفت: همچنین اعلام می‌کنیم آسمان ایران در مقابل هرگونه تجاوز ناامن است و اگر دشمن تجاوزی داشته باشد با پاسخ مهلک پدافند هوایی مواجه خواهد شد.