حال مردم اصلا خوب نیست/ طوری به مردم امید ندهید که فردا مسخره‌تان کنند
حال مردم اصلا خوب نیست/ طوری به مردم امید ندهید که فردا مسخره‌تان کنند
آرمان تبریز-عضو کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس در خصوص اینکه چرا کارنامه‌ای که دولت از خود ارائه می‌کند، حاکی از شرایط خوب اقتصادی ایران است، گفت: کاملا مشخص است که وضعیت اقتصادی ایران خراب است؛ با صحبت‌های کلیشه‌ای حال مردم خوب نمی‌شود.

 

به گزارش شبکه شرق، جلال رشیدی کوچی با انتقاد از تصویرنمایی دولتی‌ها از شرایط خوب اقتصادی ایران، با وجود وضعیت سخت معیشتی مردم، گفت: اگر می‌خواهیم به مردم امید بدهیم، نباید طوری باشد که فردا ما را مسخره کنند.

جلال رشیدی کوچی، نماینده مردم مرودشت در مجلس با اشاره به اینکه در شرایط فعلی اقتصادی، حال مردم اصلا خوب نیست، گفت: با تغییر آدم‌ها و مهره‌ها اتفاق خاصی رخ نمی‌دهد بلکه باید ساختارها تغییر کرده و متحول شود.

عضو کمیسیون امور داخلی و شوراها افزود: با روش‌های فعلی رئیس‌جمهور یک هفته قبل از اینکه به این سمت برسد، می‌آید می گوید من شرایط را درست می کنم و فرد قبلی عرضه نداشته، ولی وقتی خودش وارد این ساختار می شود می بینیم که آنطور که وعده داده عمل نمی کند.

او در پاسخ این سوال که چرا کارنامه‌ای که دولت از خود ارائه می‌کند، حاکی از شرایط خوب اقتصادی است، گفت: مخالفم؛ اگر می‌خواهیم به مردم امید بدهیم، نباید طوری باشد که فردا ما را مسخره کنند.

عضو کمیسیون امور داخلی و شوراها تصریح کرد: الان کاملا مشخص است که وضعیت اقتصادی خراب است؛ با صحبت‌های کلیشه‌ای حال مردم خوب نمی‌شود.
منبع: اقتصاد ۱۰۰