اختصاص ظرفیت تکمیلی برای تماشای مسابقه تراکتور و سپاهان
اختصاص ظرفیت تکمیلی برای تماشای مسابقه تراکتور و سپاهان
آرمان تبریز: باشگاه تراکتور اعلام کرد: هواداران می‌توانند از ساعت ۱۱ امروز با ثبت کد ملی و بدون پرداخت هزینه در سامانه بلیت فروشی باشگاه بلیت رایگان تهیه کنند.

به گزارش آرمان تبریز، طبق اعلام این باشگاه سامانه بلیت فروشی https://ticket.tractor-club.com برای این منظور اختصاص یافته است و هواداران می تولنند با مراجعه به آن بلیط رایگان تهیه کنند.

مصاف تیم‌های تراکتور و سپاهان از بازی‌های معوقه هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور شامگاه چهارشنبه ۱۵ فروردین در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز برگزار می‌شود، دیداری که با توجه به جایگاه جدولی ۲ تیم در رده‌های سوم و چهارم و فاصله یک امتیازی‌شان، از حساسیت و اهمیت بالایی برخوردار است.

نتیجه این دیدار علاوه بر خود تراکتور و سپاهان، برای دیگر تیم‌های بالانشین از جمله استقلال، پرسپولیس و حتی ملوان رده پنجمی اهمیت دارد چرا که برنده این پیکار می‌تواند ضمن فاصله گیری از تیم‌های تعقیب کننده، جایگاه ۲ تیم صدر جدولی را هم تهدید کند.

تراکتور با ۳۸ امتیاز در رده سوم جدول رده بندی لیگ برتر باشگاه‌های ایران قرار دارد و تیم سپاهان با ۳۷ امتیار در تعقیب این تیم است.