رد رشوه ۶۴ سکه بهار آزادی و ۵۰۰ دلار توسط مامور پلیس آگاهی شهرستان مراغه
رد رشوه ۶۴ سکه بهار آزادی و ۵۰۰ دلار توسط مامور پلیس آگاهی شهرستان مراغه
آرمان تبریز-فرمانده انتظامي استان آذربایجان شرقی از رد رشوه 64 سکه بهار آزادي و 500 دلارتوسط ماموران وظيفه شناس پليس آگاهي شهرستان مراغه خبر داد.

سردار ” علی محمدی “در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: ماموران پلیس آگاهی شهرستان مراغه بررسی پرونده باند کلاهبرداری میلیاردی را دستور کار خود قرار دادند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه سرکرده باند کلاهبرداری در یکی از استان های مرکزی شناسایی شد،افزود: ماموران پلیس آگاهی مراغه پس از اخذ نیابت قضائی متهم را در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر که متهم جهت رهایی از دست ماموران تعداد ۶۴ سکه بهار آزادی و ۵۰۰ دلار رشوه پیشنهاد کرد.

سردار “محمدی” تصریح کرد: ماموران وظیفه شناس ضمن امتناع از قبول رشوه در کمال صحت و درستی وجه پیشنهاد شده را صورتجلسه و ضمیمه پرونده کرده و متهم را جهت سیر مراحل قانونی به دادسرا تحویل دادند.

فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه صداقت و امانتداری در مسائل مادی و معنوی از جمله شاخصه های آشکار پلیس اسلامی است، عنوان کرد: به منظور ترویج فرهنگ خودکنترلی، ارتقاء صحت عمل و ارج نهادن به این عمل خداپسندانه و الگوسازی رفتارهای شایسته، از این مدافعان امنیت تشکر و قدردانی شد.