هزینه های ستاد تبلیغاتی صرف کمک به نیازمندان می شود
هزینه های ستاد تبلیغاتی صرف کمک به نیازمندان می شود
آرمان تبریز: دکتر محمد رستمی یکی از کاندیداهای دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت : تصمیم گرفتیم هزینه های ستادها را صرف نیازمندان شهرستان در اختیار نهاد مقدس کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی و خیریه های شهرستان قرار داده و به نیازمندان واقعی توزیع گردد .

به گزارش آرمان تبریز، رستمی در اطلاعیه ای ضمن تاکید بر مشارکت حداکثری مردم در انتخابات پیش رو گفت : بنده به صلاحدید وضعیت موجود ستاد انتخاباتی نداشته و مطمئنم قلب هر یک از مردم شریف شهرستان های مرند و جلفا ستاد بنده می باشد و تصیم گرفتیم هزینه های ستادها را صرف نیازمندان شهرستان در اختیار نهاد مقدس کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی و خیریه های شهرستان قرار داده و به نیازمندان واقعی توزیع گردد .

وی در ادامه نیز گفت : خالصانه و صادقانه بنا بر منویات مقام معظم رهبری با چهار مولفه که مشارکت عموم مردم در انتخابات یکی از آنهاست به میدان آماده و امتحان خود را در سی سال خدمت به محرومان پس دادم و الان هم شعار میدهم و اگر مردم لطف کنند بنده به عنوان نماینده مجلس راهی بهارستان نمایند انشاء ا.. در چهار سال عمل و بعد از چهار سال شعار خواهم داد و مردم بزرگوار خیلی اگاه و با مرام هستند و درک وشعور شان قابل تحسین است .