توجه به خواسته ها و حل مشکلات نیروی انسانی، در همه شرایط و لحظات
توجه به خواسته ها و حل مشکلات نیروی انسانی، در همه شرایط و لحظات

آرمان تبریز-منابع انسانی مهم‌ترین و اصلی‌ترین منابع یک سازمان، نهاد و یا شرکت محسوب می‌شوند. به گزارش خبرنگارما ،حسن منتظرتربتی، معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران در مراسم تودیع و معارفه سرپرست مدیریت منابع انسانی شرکت ملی گاز ایران که با حضور همکاران این مدیریت برگزار شد، ضمن تشکر و تقدیر از مهندس […]

آرمان تبریز-منابع انسانی مهم‌ترین و اصلی‌ترین منابع یک سازمان، نهاد و یا شرکت محسوب می‌شوند.

به گزارش خبرنگارما ،حسن منتظرتربتی، معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران در مراسم تودیع و معارفه سرپرست مدیریت منابع انسانی شرکت ملی گاز ایران که با حضور همکاران این مدیریت برگزار شد، ضمن تشکر و تقدیر از مهندس رحیمی و عرض خیرمقدم به دکتر دینی، با بیان این مطلب، اظهار داشت: توجه به نیروی انسانی بایستی در همه شرایط و لحظات مورد توجه همه بخش‌ها و به خصوص مدیریت منابع انسانی شرکت قرار گیرد؛ چراکه نقش مدیریت منابع انسانی در شرکت همچون نقش مادرانه یک مادر در منزل است.

وی ادامه داد: وقتی موضوع مدیریت منابع انسانی با رویکردی جدید مطرح می‌شود، بایستی نتیجه حاصله از فعالیت، منجر به ایجاد یک محیط سالم، با انصاف، با عدالت و مهم‌تر از همه، شاد باشد؛ چراکه شادی سازمانی می‌تواند موفقیت را برای سازمان به ارمغان بیاورد.

به باور مهندس تربتی، متأسفانه در کشور و به خصوص در شرکت‌های صنعتی، چندان به حوزه منابع انسانی با این رویکرد جدید نگاه نشده و در عوض، بیشتر به فکر آموزش و پرورش نیروها و تحصیل‌کرده‌ها صرفاً در بخش‌های مهندسی بوده‌، در حالی که مدیریت توسعه منابع انسانی، نیازمند تخصص و تجربه مناسب خود است.

مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران در پایان اظهار داشت: بنابراین با این تفاسیر درمی‌یابیم که توجه به نیروی انسانی بسیار مهم و قابل توجه است، یعنی توجه به نوع برخورد با نیروی انسانی بایستی در همه شرایط و لحظات مورد توجه همه بخش‌ها و به خصوص مدیریت منابع انسانی قرار گیرد؛ چراکه نقش مدیریت منابع انسانی یک نقش مادرانه است، ضمن آن که توجه به خواسته‌ها و حل مشکلات نیروی انسانی، قابلیتی است که در این شرکت، به دلیل وجود نیروهای خوبی که در همه بخش‌ها داریم، بایستی انجام و جزو اهداف اصلی قرار گیرد. ایازی

  • منبع خبر : روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران،