دستگیری سارق سیم کابل برق در سراب
دستگیری سارق سیم کابل برق در سراب
آرمان تبریز_فرمانده انتظامي شهرستان سراب از دستگيري سارق سابقه دار سيم کابل برق با 7 فقره سرقت خبر داد.

 

به گزارش آرمان تبریز_سرهنگ “مرتضی فراقی” فرمانده انتظامی شهرستان سراب در تشریح جزئیات این خبر بیان داشت: در راستای تشدید مبارزه با سرقت و در جهت شناسایی و دستگیری سارق یا سارقین با توجه به وقوع سرقت سیم کابل برق در سطح شهرستان رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران آگاهی شهرستان قرار گرفت .

وی با اشاره به اینکه، با انجام اقدامات اطلاعاتی و فنی پلیسی، متهم سابقه دار در زمینه سرقت سیم کابل برق و اماکن خصوصی را در سطح شهرستان شناسایی و در یک عملیات پلیسی توسط ماموران آگاهی دستگیر شد.

فرمانده انتظامی شهرستان سراب بیان داشت : متهم دستگیر شده در بازجویی های پلیسی ضمن اعتراف به ۵فقره سرقت سیم کابل برق و ۲ فقره سرقت اماکن خصوصی با تشکیل پرونده قضایی ،برای متهم جهت انجام مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

سرهنگ “فراقی” از شهروندان خواست، با رعایت نکات ایمنی در خصوص نگهداری اموال و دارایی های خود ، منازل و ساختمان های نیمه کاره را به دوربین های مداربسته و سیستم های ضد سرقت تجهیز کرده و به محض مشاهده موارد مشکوک مراتب را در اسرع وقت از طریق تلفن۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند تا نسبت به شناسایی و دستگیری متخلفان اقدام شود.

اسماعیل رحیمی / هشترود