دستگیری سارقان و کشف خودروهای سرقتی در میانه
دستگیری سارقان و کشف خودروهای سرقتی در میانه
آرمان تبریز_فرمانده انتظامي شهرستان ميانه از دستگيري 2 سارق زن که با روش بيهوش کردن طعمه هاي خود، خودروي آنان را به سرقت مي بردند، خبر داد.
به گزارش آرمان تبریز _سرهنگ “حسن رفیعی” در خصوص جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی وقوع ۲ فقره سرقت خودرو در سطح شهرستان و ایجاد جو ناامنی در بین شهروندان، بلافاصله بررسی موضوع بصورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

این مقام انتظامی افزود: ماموران کلانتری ۱۱ با استفاده از شیوه های پلیسی، سارقان تحت تعقیب را که ۲ نفر زن بودند شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی در عملیاتی آنها را در مخفیگاهشان دستگیر و به مقرر پلیس منتقل کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان میانه تصریح کرد: متهمان در تحقیقات انجام شده به ۲ فقره سرقت خودرو و مقادیری وجه نقد اعتراف که در ادامه تحقیقات مشخص شد این ۲ زن شیاد پس از جلب اعتماد، طعمه ها را با استفاده از داروی بیهوشی، بیهوش کرده و سپس اقدام به سرقت از آنها می کردند.

سرهنگ “رفیعی” در پایان با بیان اینکه متهمان با تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شدند، از شهروندان خواست هرگونه مورد مشکوک را بلافاصله به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.  • نویسنده : اسماعیل رحیمی / هشترود