کشف نزدیک ۳ تن سموم کشاورزی توزیع خارج از شبکه در”بناب”
کشف نزدیک ۳ تن سموم کشاورزی توزیع خارج از شبکه در”بناب”
آرمان تبریز-فرمانده انتظامي شهرستان"بناب" از کشف 2 تن و 800 کيلوگرم سموم کشاورزي توزيع خارج از شبکه به ارزش 4 ميليارد ريال و دستگيري يک نفر در اين رابطه خبر داد.

آرمان تبریز-فرمانده انتظامی شهرستان”بناب” از کشف ۲ تن و ۸۰۰ کیلوگرم سموم کشاورزی توزیع خارج از شبکه به ارزش ۴ میلیارد ریال و دستگیری یک نفر در این رابطه خبر داد.

به گزارش آرمان تبریز؛سرهنگ”رحمان عبدی”در تشریح این خبر گفت: در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز ،ماموران مبارزه با قاچاق کالا شهرستان در حین گشت زنی و کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه کامیون خاور مشکوک و آن را متوقف کردند.

وی ادامه داد: ماموران در بازرسی از کامیون توقیفی مقدار ۲ تن و ۸۰۰ کیلوگرم سموم کشاورزی توزیع خارج از شبکه که فاقد هرگونه مدارک مثبته بود را به ارزش ۴ میلیارد ریال کشف کردند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه در این رابطه یک نفر دستگیر و یک دستگاه کامیون خاور توقیف شد، تصریح کرد:فرد دستگیر شده پس از تشکیل پرونده مقدماتی تحویل مراجع مربوطه شد.

فرمانده انتظامی شهرستان بناب در پایان افزود: برخورد با سودجویان و مقابله با قاچاقچیان به صورت مستمر در دستور کار پلیس قرار دارد، ازشهروندان درخواست کرد درصورت مشاهده موارد مشکوک مراتب را سریعا” به پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.
اسماعیل رحیمی /هشترود