کشف نزدیک به یک کیلوگرم انواع مواد مخدر در مراغه
کشف نزدیک به یک کیلوگرم انواع مواد مخدر در مراغه
آرمان تبریز-فرمانده انتظامی مراغه از کشف ۸۹۰ گرم انواع مواد مخدر و دستگيری ۹ نفر در اين رابطه خبر داد.

به گزارش آرمان تبریز؛سرهنگ “توحید فارسی” در تشریح این خبر گفت: در اجراى طرح تشدید مبارزه با توزیع و مصرف موادمخدر، ماموران انتظامی پس از تحقیقات فنی و اطلاع از فعالیت افرادی در زمینه تهیه، توزیع و مصرف موادمخدر در محلات مختلف شهرستان، موضوع را در دستور کار عملیاتی خود قرار دادند.

وی افزود: در چند عملیات جداگانه با تعقیب و مراقبت و انجام یکسری اقدامات فنى پلیسی با هماهنگی قضائی ۹ نفر توزیع کننده و خرده فروش و مصرف کننده را در محلات مختلف شهرستان دستگیر و در بازرسی به عمل آمده از منازل و بازرسی بدنی و خودرو ایشان مقدار ۸۹۰ گرم انواع مواد مخدر به همراه چند قلم اقلام ممنوعه و همچنین آلات و ادوات مصرف و توزین مواد کشف شد.

سرهنگ “فارسی” تصریح کرد: در این خصوص یک دستگاه خودرو و یک دستگاه موتورسیکلت توقیف و متهمان دستگیر شده نیز پس از تکمیل تحقیقات و تشکیل پرونده قضائی برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان مراغه در پایان با تاکید بر اینکه اقدامات پلیسی در جهت مبارزه و نا امن کردن فضا برای فعالیت توزیع کنندگان مواد مخدر است، گفت: اقدامات مقابله‌ای و ایجابی به طور همزمان در دستور کار پلیس بوده و در این عرصه نیازمند همکاری و همراهی همه آحاد جامعه و سازمان ها هستیم.
اسماعیل رحیمی / هشترود