معارفه معاون مالی و اقتصادی شهرداری منطقه ۸ تبریز
معارفه معاون مالی و اقتصادی شهرداری منطقه ۸ تبریز
آرمان تبریز-با حضور معاون مالی و اقتصادی شهردار تبریز، مدیر کل حقوقی شهرداری تبریز و شهردار منطقه 8 مراسم معارفه معاون مالی و اقتصادی شهرداری منطقه 8 برگزار شد.

آرمان تبریز-با حضور معاون مالی و اقتصادی شهردار تبریز، مدیر کل حقوقی شهرداری تبریز و شهردار منطقه ۸ مراسم معارفه معاون مالی و اقتصادی شهرداری منطقه ۸ برگزار شد.
به گزارش خبرنگار ما در این مراسم دکتر مظفرسلیمانی معاون مالی و اقتصادی شهردار تبریز، با اعطای حکمی از طرف شهردار تبریز، مهندس احمد انیسه به عنوان معاون جدید مالی و اقتصادی منطقه ۸ منصوب و شروع بکار نمود.
شهردار منطقه هشت در آیین معارفه معاون جدید مالی و اقتصادی منطقه ضمن آرزوی موفقیت برای مهندس انیسه در سمت معاونت مالی اقتصادی منطقه ۸، از ایشان به عنوان یکی از نیروهای باسابقه و توانمند شهرداری تبریز در عرصه عمرانی و مالی یاد نموده و افزود: مهندس انیسه یکی از نیروهای خوش فکر و در عین حال با اراده شهرداری تبریز میباشند که با توجه به شناختی که از ایشان داریم پیش بینی می شود منطقه هشت در حوزه های مالی و نیز اداری همچون گذشته منضبط، فعال و توانمند بوده و گام های موثری را در راستای اهداف و سیاست های کلان منطقه بردارد.
مهندس عبدالهی همچنین ضمن اشاره به مشکلات مالی شهرداری تبریز و با اشاره به پروژه های فعال منطقه در حوزه های عمرانی و خدماتی، گفت: انتظاری که ما از معاون محترم مالی و اقتصادی منطقه داریم پیشبرد قانونی امورات در کنار انعطاف بخشی در اجرای وظایف محوله میباشد.
شهردار منطقه ۸ سیستم مالی و اقتصادی شهرداری را مهمترین بخش بدنه شهرداری دانسته و اعلام نمودند؛ انتظار میرود با تلاش مضاعف همکاران مالی و حرکت سیستمی آنها، شاهد افزایش قدرت مالی منطقه ۸ و در نتیجه توسعه و همه جانبه منطقه تاریخی فرهنگی تبریز باشیم.
شایان ذکر است مهندس انیسه پیش از این به عنوان مدیر سرمایه گذاری و مشارکت سازمان عمران مشغول به فعالیت بودند.