دنیزلی: علی مبارکی با کیفیت است و من به او اعتقاد دارم
دنیزلی: علی مبارکی با کیفیت است و من به او اعتقاد دارم
آرمان تبریز:ئسرمربی خزر لنکران گفت: علی مبارکی کیفیت بالایی دارد و من به او اعتقاد دارم. نه الان، سال‌های سال است و از کیفیت این بازیکن آگاهی دارم.
به گزارش گروه ورزشی دنیزلی پس از پیروزی  مقابل زیره در نشست خبری گفت: این برد را به هوادارانمان تبریک می‌گویم. این برد قطعاً برای آنهاست. برای هواداران  که در ورزشگاه بودند. فوتبال با تماشاگر را ما دیدیم و لذت بردیم.  از طرف خودم و بازیکنان از آنها تشکر می‌کنم. حضور آنها باعث شد تا وظیفه خودمان را به نحو احسن اجرا کنیم.
دنیزلی اظهار داشت: تیم زیره تیم بسیار خوبی است. من بازی آنها را دیده‌ام. آنها با برنامه بازی کردند و در ادامه راه با توجه به این مسابقه، می‌توانند خیلی خوب و بهتر نتیجه بگیرند. برای آنها آرزوی موفقیت میکنم  بازیکنان کاری که باید انجام می‌دادند را انجام دادند. وظیفه‌شان را انجام دادند. دیر انجام دادند تو زمین و دقایق اخر به برتری رسیدیم ولی وظیفه‌شان را انجام دادند. از آنها تشکر می‌کنم. نیرو و انرژی که هواداران برای ما  باعث شد تا بازیکن با انرژی بازی کند. بدون هواداران کار برای ما ۱۰۰ درصد سخت می‌شد و امیدوارم این شرایط طوری شود که ورزشگاه‌ها در تمامی بازی‌ها پر شود و مردم از فوتبال‌ها لذت ببرند.
دنیزلی  در خصوص علی مبارکی نیز اظهار داشت: مبارکی   بازیکنی باکیفیت است. پرکاربرد ترین  بازیکنان دنیا، بازیکنانی هستند که در خط هافبک  و دفاعی  بازی می‌کنند. این بازیکنان، گران هستند  خلاقیت و دفاع کردن خوب بخشی از فوتبال است. مبارکی  کیفیت بالایی دارد و من به او اعتقاد دارم. نه الان، چند  سال است.  مبارکی  هم خوب بازی می‌کند و هم بسیار زحمت می‌کشد. برای تیم  نیز دیدید که گل زد. از او توقع داریم و باید از این بازیکن مراقبت کنیم تا هر بازی بهترین عملکرد را به نمایش گذارد.