انتخاب شرکت مستقر در پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی به عنوان فناور برگزیده برتر کشور
انتخاب شرکت مستقر در پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی به عنوان فناور برگزیده برتر کشور
آرمان تبریز-شرکت دانش‌بنیان آریا کیان سپهر مستقر در پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی به عنوان فناور برگزیده برتر کشور در سال 1402 انتخاب شد.
آرمان تبریز-شرکت دانش‌بنیان آریا کیان سپهر مستقر در پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی به عنوان فناور برگزیده برتر کشور در سال ۱۴۰۲ انتخاب شد.

به گزارش خبرنگار ما در آذربایجان‌شرقی، در بیست و چهارمین جشنواره تجلیل از پژوهشگران و فناوران برگزیده کشور در سال ۱۴۰۲، از شرکت دانش‌بنیان آریا کیان سپهر مستقر در پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی، به عنوان فناور برگزیده برتر کشوری تقدیر به‌عمل آمد. شرکت آریا کیان سپهر با «طراحی و تولید سیبک سیستم تعلیق خودرو تارا و پژو» و بدلیل فراهم کردن راحتی و آسایش سرنشینان خودرو، از طریق پیشگیری از وارد شدن ضربه و ارتعاشات به کابین و کمک به کنترل و هدایت خودرو و تسهیل حرکت چرخ‌ها موفق به کسب فناور برگزیده برتر شد.
گفتنی است در این مراسم که با حضور دکتر زلفی گل وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد، فناوران و پژوهشگران برتر در بخش‌های پژوهشگران برگزیده، فناوران برتر، استانداران و رؤسای دانشگاه برگزیده، نشریات و انجمن‌های علمی برتر تقدیر شدند.