توزیع ۱۰۰ تن گوشت گوساله منجمد در استان آذربایجان شرقی در آذرماه
توزیع ۱۰۰ تن گوشت گوساله منجمد در استان آذربایجان شرقی در آذرماه
آرمان تبریز-مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی از توزيع 100 تن گوشت قرمز منجمد با قيمت مصوب دولتي در آذرماه ماه سالجاري جهت ايجاد تعادل در بازار خبر داد.

آرمان تبریز-مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی از توزیع ۱۰۰ تن گوشت قرمز منجمد با قیمت مصوب دولتی در آذرماه ماه سالجاری جهت ایجاد تعادل در بازار خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛منوچهر رحمانی در گفتگو با خبرنگاران گفت: در راستای حمایت از مصرف کنندگان و ایجاد تعادل در بازار، عرضه ۱۰۰ تن گوشت قرمز منجمد با قیمت مصوب در فروشگاه های زنجیره ای و تعدادی از مغازه های خرده فروشی به عنوان کاسبان امین در سطح تبریز و سایر شهرستانهای آذربایجان شرقی در حال انجام است که از این میزان ۵۰ تن در تبریز و ۵۰ تن در سایر شهرستانها توزیع خواهد شد.

وی تاکیدکرد: قیمت عمده فروشی گوشت گوساله منجمد درب سردخانه هرکیلوگرم ۳۱۰ هزار تومان و قیمت برای مصرف کننده نهایی هر کیلوگرم ۳۲۵ هزار تومان می باشد.

مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی تاکید نمود: مباشرین توزیع باید میزان کالای عرضه شده را در سامانه جامع تجارت ثبت نمایند.