رشد ۵۰ درصدی عملکرد درآمدهای آذربایجان شرقی در سال ۱۴۰۲
رشد ۵۰ درصدی عملکرد درآمدهای آذربایجان شرقی در سال ۱۴۰۲
آرمان تبریز-سرپرست سازمان مديريت و برنامه‌ريزي آذربايجان شرقي گفت: ميزان تحقق(عملكرد) درآمدهاي استان طي 7 ماهه سال 1402 در مقايسه با مدت مشابه در سال گذشته به ميزان 50 درصد افزايش يافته است.

آرمان تبریز-سرپرست سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان شرقی گفت: میزان تحقق(عملکرد) درآمدهای استان طی ۷ ماهه سال ۱۴۰۲ در مقایسه با مدت مشابه در سال گذشته به میزان ۵۰ درصد افزایش یافته است.
به گزارش خبرنگار ما درآذربایجان شرقی، حیدر فتح زاده در جلسه ستاد بودجه و درآمدهای استان اظهار کرد: درآمدهای مصوب استان در سال ۱۴۰۲ با رشد ۴۱ درصدی نسبت به سال گذشته به بیش از ۱۵ هزار و ۱۶۲ میلیارد تومان رسید.

وی افزود: این درآمدها در ۷ ماهه سال جاری نزدیک به ۶۲ درصد تحقق یافته که این رقم در مدت مشابه سال ۱۴۰۱ حدود ۵۷ درصد بوده است.

فتح‌زاده توضیح داد: عملکرد درآمد استان در ۷ ماهه سال ۱۴۰۱ برابر با ۶ هزار و ۲۱۵ میلیارد تومان بوده و در ۷ ماهه سال ۱۴۰۲ این رقم به بیش از ۹ هزار و ۳۵۷ میلیارد تومان رسید؛ در واقع میزان تحقق(عملکرد) درآمدهای استان طی ۷ ماهه سال ۱۴۰۲ در مقایسه با مدت مشابه در سال گذشته به میزان ۵۰ درصد افزایش یافته است.

سرپرست سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان شرقی اعلام کرد: بیشترین سهم درآمدی استان به درآمدهای مالیاتی با ۹۷ درصد و رقم ۱۴ هزار و ۷۸۷ میلیارد تومان اختصاص دارد.