زمان برگزاری نمایشگاه فرش دستباف تبریز تا روز دوشنبه ۱۴ مرداد تمدید شد
زمان برگزاری نمایشگاه فرش دستباف تبریز تا روز دوشنبه ۱۴ مرداد تمدید شد
آرمان تبریز-معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی از تمدید زمان برگزاری نمایشگاه بین‌المللی فرش دستباف تبریز تا روز دوشنبه 14 مرداد خبر داد و گفت: علاقه‌مندان می‌توانند از ساعت 10 صبح تا 22 شب از این نمایشگاه بازدید کنند.

آرمان تبریز-معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی از تمدید زمان برگزاری نمایشگاه بین‌المللی فرش دستباف تبریز تا روز دوشنبه ۱۴ مرداد خبر داد و گفت: علاقه‌مندان می‌توانند از ساعت ۱۰ صبح تا ۲۲ شب از این نمایشگاه بازدید کنند.
به گزارش خبرنگار ماُعلی جهانگیری با بیان اینکه انتخاب تبریز به عنوان پایتخت جهانی فرش دستباف ظرفیت بزرگی هم برای شهر تبریز و هم صنعت فرش است، افزود: امسال کار ویژه‌ای برای استفاده از این ظرفیت انجام شد که تاکنون بی‌سابقه بوده است.

وی با اشاره به اهمیت بازاریابی در هنرصنعت فرش، گفت: واحدهایی که در این صنعت فعالیت می‌کنند نوعاً بنگاه‌های کوچکی هستند که توان تبلیغات و بازاریابی در سطح گسترده را ندارند و اتحادیه‌های فرش هم اقدام موثری در این خصوص انجام نمی‌دهند.

جهانگیری افزود: بر این اساس امسال استانداری آذربایجان شرقی با همکاری دستگاه‌های مسئول به طور ویژه به این موضوع پرداختند و برگزاری نمایشگاه فرش دستباف تبریز در دستور کار قرار گرفت.

رئیس شورای سیاست‌گذاری این نمایشگاه ادامه داد: با همکاری دانشگاه‌ها و اتحادیه‌ها و تشکل‌های فعال در صنعت فرش، این نمایشگاه با حضور فعالان این صنعت از چند استان کشور در نمایشگاه بین‌المللی تبریز گشایش یافت که مراسم افتتاحیه آن نیز روز پنج‌شنبه با حضور رئیس جمهور برگزار شد.

وی با اشاره به اینکه استقبال خوبی از این نمایشگاه شده است، افزود: با توجه به اینکه افتتاح رسمی این نمایشگاه به خاطر حضور رئیس جمهور، با یک روز تأخیر از زمان اعلام شده انجام شد، لذا زمان برگزاری آن نیز تا روز دوشنبه ۱۴ مرداد تمدید شد.

جهانگیری افزود: علاقه‌مندان می‌توانند تا روز دوشنبه همه‌روزه از ساعت ۱۰ صبح تا ۲۲ شب از این نمایشگاه بازدید کنند.