علی مبارکی عنوان کرد: مهمترین هدفش در زندگی انتقال دانش و کمک به دیگران است
علی مبارکی عنوان کرد: مهمترین هدفش در زندگی انتقال دانش و کمک به دیگران است
آرمان تبریز: بازیکن ایرانی تیم اسپورتینگ درباره مهمترین هدف خود در فوتبال گفت: امیدوار هستم دانش و اطلاعاتی که امروز به دست می آورم را بتوانم در آینده به مردم و نسل بعد انتقال دهم.علی مبارکی
آرمان تبریز:  بازیکن ایرانی تیم اسپورتینگ درباره مهمترین هدف خود در فوتبال گفت: امیدوار هستم دانش و اطلاعاتی که امروز به دست می آورم را بتوانم در آینده به مردم و نسل بعد انتقال دهم. این بزرگترین دستاورد من خواهد بود؛ انتقال این تجربیات به افرادی که بضاعت مالی ندارند، بچه‌ها در ایران و یا باشگاه سابقم در ایران.
علی مبارکی در بخش دیگری از صحبت‌های خود گفت: دوست دارم اینجا موفق شوم و به آینده خوب امیدوارم . من دوست دارم هر روز بتوانم بهترین عملکرد خودم را در تیم اسپورتینگ نشان دهم و کیفیت بازی خودم را نشان دهم. من خیلی دوست دارم به دیگران کمک کنم. دوست دارم در پایان دوران فوتبالم به این خواست و مهم برسم که به دیگران کمک کرده باشم. شاید به یک نفر و شاید به چندین  نفر. حس کمک کردن به دیگران را دوست دارم.

علی مبارکی (زادهٔ ۲ مرداد ۱۳۷۳ در نیشابوربازیکن فوتبال اهل ایران است که در پست هافبک دفاعی برای اسپورتینگ لیسبون B بازی می‌کند.

وی سابقه عضویت در تیم‌های ملوان بندر انزلی ، سپاهان اصفهان و تراکتور تبریز را در کارنامه دارد.

در سال ۲۰۲۰ با قراردادی یک ساله به تیم خزر لنکران جمهوری آذربایجان پیوست.

علی مبارکی در سال ۲۰۲۳ با قرارداد دو و نیم ساله در نقل انتقالات زمستانی به تیم اسپورتینگ لیسبون B (کشور پرتغال) پیوست. مبارکی که زیر نظر سجاد محمودی درلیگ آذربایجان درخشید زمستان امسال با قرارداد ۲ و نیم ساله در نقل انتقالات زمستانی با اسپورتینگ لیسبون B (کشور پرتغال) قرارداد بست.