از صدور ۵۰ کارت خلبانی در استان تا برگزاری آزمون ادونس در سایت ارلان
از صدور ۵۰ کارت خلبانی در استان تا برگزاری آزمون ادونس در سایت ارلان
آرمان تبریز: رئیس کمیته ورزش های هوایی استان آذربایجان شرقی از برگزاری آزمون تئوری پاراگلایدر در سطح پیشرفته ( ادونس) در استان خبرداد.

به گزارش آرمان تبریز، فرهنگ رحیم پور در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به برگزاری دوره مربیگری درجه ۲ پاراگلادینگ در استان تهران اظهار داشت: این دوره آموزشی آذر ماه سالجاری در تهران برگزار می شود که با پیگیری ها و مساعدت های کمیته ورزش های هوایی استان ۵ نفر از مربیان استان توانستند در این رویداد ثبت نام کنند.

وی در ادامه از تجهیز ۲ باشگاه ورزش های هوایی در استان خبر داد و گفت: باشگاه های تبریز پاراگلایدینگ و آذر قارتال دو باشگاهی هستند که مجهز شده و مالکین باشگاه متعهد شده اند تا در مسابقات کشوری که برای دومین بار در استان برگزار خواهد ش مساعدت کنند.

رئیس کمیته ورزش های هوایی استان آذربایجان شرقی در ادامه با اشاره به برگزاری آزمون ادونس در استان خاطر نشان کرد: برگزاری آزمون ادونس نیز از مهم ترین برنامه‌های کمیته استان در سال‌جاری است که آزمون تئوری پاراگلایدر در سطح پیشرفته ( ادونس) در استان با هماهنگی انجمن ورزش های هوایی کشور برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: این آزمون با پیگیری ها و مساعدت های کمیته ورزش های هوایی استان و با حضور آقای موسس مسئول امور استانها، کاپیتان نورایی مسئول آموزش انجمن و استاد خرسند از پیشکسوتان ورزشی از ۲۴ تا ۲۶ در سایت پروازی ارلان مرند برگزار خواهد شد.

فرهنگ رحیم پور در پایان از صدور ۵۰ کارت خلبانی خبرداد و گفت: با مساعدت های کمیته استان ۲ باشگاه جدید نیز به جمع باشگاه های ورزش های هوایی استان اضافه خواهد شد.

رئیس کمیته ورزش های هوایی استان آذربایجان شرقی در پایان گفت: تنها متولی ورزش های هوایی در سطح استان است که تمامی امورات مربوط به ورزش های هوایی توسط این کمیته انجام می شود و کمیته ورزش های هوایی استان برنامه های مختلفی را تا پایان سالجاری برگزار می کند که به زودی جزئیات بیشتر نیز اطلاع رسانی خواهد شد.

انتهای پیام/