فتح‌زاده اعلام کرد: پیشرفت فیزیکی ۶۰ درصدی قطعه شماره ۶ آزادراه تبریز- ارومیه
فتح‌زاده اعلام کرد: پیشرفت فیزیکی ۶۰ درصدی قطعه شماره ۶ آزادراه تبریز- ارومیه
آرمان تبریز-سرپرست سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان شرقی با اشاره به پیشرفت فیزیکی 60 درصدی قطعه شماره 6 آزادراه تبریز- ارومیه گفت: و با بهره برداری از این قطعه علاوه بر کاهش ترافیک و تصادفات جاده ای اتوبان شهید کسایی، تردد بین غرب و شرق کشور تسریع می شود.

آرمان تبریز-سرپرست سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان شرقی با اشاره به پیشرفت فیزیکی ۶۰ درصدی قطعه شماره ۶ آزادراه تبریز- ارومیه گفت: و با بهره برداری از این قطعه علاوه بر کاهش ترافیک و تصادفات جاده ای اتوبان شهید کسایی، تردد بین غرب و شرق کشور تسریع می شود.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛حیدر فتح‌زاده در حاشیه بازدید از قطعه شماره ۶ آزادراه تبریز -ارومیه اظهار کرد: طول این مسیر ۲۸ کیلومتر بوده و با سرمایه گذاری ۶۰ درصدی بخش خصوصی و ۴۰ درصدی بخش دولتی در حال اجرا است.
وی افزود: اجرای تملک ۹ ماده جهت تملک اراضی مسیر و تامین اعتبار مورد نیاز برای تسریع در تکمیل پروژه از چالش های اجرای این پروژه به شمار می‌رود.
رئیس منطقه ۵ و بازرس کل استان نیز همکاری و تعامل دستگاه های اجرایی استان با کارفرما را در جهت اتکام هر چه سریعتر قطعه ۶ آزادراه تبریز- ارومیه ضروری برشمرد.
قاسمی وند همچنین بر تقویت مشارکت بخش خصوصی در اجرای طرح های عمرانی تاکید کرد.