توسعه خدمات ارزی بانک توسعه تعاون در استان
توسعه خدمات ارزی بانک توسعه تعاون در استان
آرمان تبریز: مدیر شعب بانک توسعه تعاون آذربایجان شرقی از فراهم شدن زمینه برای توسعه خدمات ارزی این بانک در استان خبر داد.

به گزارش مهر تبریز، مسعود کردستانی در جلسه کمیته ارزی مدیریت شعب استان افزود: برگزاری جلسات منظم کمیته ارزی بستر لازم برای بهره مندی از ظرفیت همکاران و شعب استان در حوزه ارزی را بیش از پیش فراهم می کند.
وی ادامه داد: استان آذربایجان شرقی به لحاظ دارا بودن مرز مشترک با دو کشور جمهور آذربایجان و ارمنستان و به صورت غیر مستقیم با دو کشور ترکیه و عراق جایگاهی ممتاز از حیث بین المللی دارد.
وی اضافه کرد: شرکت ها و موسسات متعددی در استان فعالیت های ارزی دارند که می توانند از ظرفیت بانک توسعه تعاون استان بهره لازم را ببرند.
کردستانی همکاران ارزی بانک توسعه تعاون در استان را نمونه خواند و اذعان داشت: انتشار کتاب اعتبار اسنادی داخلی به قلم آقای میثم احمدی رئیس دایره ارزی شعبه مرکزی تبریز و توزیع آن در سطح کشور نشان از این ظرفیت بالاست.
مدیر شعب بانک توسعه تعاون آذربایجان شرقی اضافه کرد: خوشبختانه همکاران ارزی ستاد نیز همکاری لازم را با استان به منظور توسعه خدمات ارزی دارند که امیدوارم با همت و پشتکار همکاران ام در استان شاهد توسعه در خدمات ارزی بانک باشیم.
وی در پایان از تمام همکاران فعال در حوزه ارزی تقدیر و ابراز امیدواری کرد: بی تردید با این پشتکار همکاران در آینده نزدیک شاهد افزایش تعداد چشمگیر مشتریان ارزی در استان خواهیم بود.
در ادامه این نشست معاون مالی ارزی مدیریت شعب استان و رئیس شعبه مرکزی تبریز و سایر همکاران ارزی به ایفای سخن پرداختند.