همه دستگاهها بایستی برای یاری محیط زیست به میدان بیایند
همه دستگاهها بایستی برای یاری محیط زیست به میدان بیایند
آرمان تبریز: نماینده مردم شریف شهرستان میانه در مجلس شورای اسلامی در بازدید از حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی تاکید داشت : همه دستگاهها باید برای یاری محیط زیست به میدان بیایند .

به گزارش آرمان تبریز، مهدی اسماعیلی در بازدید از حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی و دیدار با مدیر کل و معاون و روسای ستادی این اداره کل ضمن ابراز خرسندی از اجرای طرحهای عمرانی گفت :  همه دستگاهها بایستی برای یاری محیط زیست به میدان بیایند و به اجرای اهداف محیط زیست کمک نمایند و چه بسا یکسری دستگاهها مانند صدا و سیما و آموزش و پرورش وظیفه ذاتی برای فرهنگسازی و ترویج دانش زیست محیطی جامعه دارند.

وی ادامه داد :  تدوین اطلس محیط زیست بعنوان نقش راه پیمودن مسیر توسعه پایدار تعارضات بین دستگاهها را از بین برده برش منطقه ای استان را فراهم خواهد کرد.

اسماعیلی افزود : حفاظت از محیط زیست کار یک دستگاه نیست همه دستگاهها به میدان بیایند و با تبلیغات فرهنگی – محیط زیستی هنجارهای محیط زیستی را اطلاع رسانی نمایند .

نماینده مردم شریف شهرستان میانه در مجلس شورای اسلامی با تاکید به اینکه اعتقاد قلبی برای حفظ محیط زیست کشور بخصوص محیط زیست استان پهناور آذربایجان شرقی داریم اذعان داشت : باید محیط زیستی ها با مجلس شورای اسلامی ارتباط تنگاتنگ داشته و تعاملاتشان را افزایش دهند و متقابلن ما نیز از تمامی طرحها و لوایح مربوط به حوزه محیط زیست در جلس حمایت نموده و خواهیم کرد.

ایشان در این بازدید طی تماس تلفنی با انجم شعاع معاون توسعه مدیریت ، حقوقی و منابع حفاظت محیط زیست کشور  از اجرای چشمگیر طرهای عمرانی در سطح استان قدردانی کرده و خواستار افزایش کمکهای اعتباری ویژه برای آذربایجان شرقی شد.

شهنام اشتری مدیر کل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی نیز در این نشست ضمن بیان کمبودها و کاستی ها در حوضه پرسنلی و خودرویی حضور نماینده دوستدار محیط زیست میانه در حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی را به فال نیک گرفته از راهکارها و پیشنهادات ایشان استقبال کرد.

وی همچنین  تاکید کرد : با توجه به سیاستهای مقام معظم رهبری در حوزه محیط زیست نیازمند توجه بیشتر در برنامه هفتم توسعه کشور برای محیط زیست بوده انتظار داریم تمامی نمایندگان مجلس شورای اسلامی به این موضوع توجه و اهتمام ویژه ای داشته باشند.