عملکرد باشگاه مس سونگون موجب محرومیت‌زدایی می‌شود
عملکرد باشگاه مس سونگون موجب محرومیت‌زدایی می‌شود
آرمان تبریز: نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی تاکید کرد: توجه به اخلاق، روحیه پهلوانی، معنویت در ورزش در کنار ورزش حرفه‌ای باید در اولویت تمامی ورزشکاران قرار گیرد. باید قهرمانی را به پهلوانی تبدیل کنیم.

به گزارش آرمان تبریز، جمعی از ورزشکاران ،مربیان،کارکنان،هیات مدیره،مدیرعامل و مدیر مجتمع معدن مس سونگون ورزقان با حجت الاسلام آل هاشم نماینده ولی فقیه درآذربایجان شرقی وامام جمعه محبوب تبریز دیدار کردند.

در این دیدار حجت الاسلام آل هاشم ضمن قدردانی از ارائه گزارش یاسر نجف‌زاده،مدیرعامل باشگاه گفت: اتفاقات مثبت و خوبی در ورزش استان توسط باشگاه مس سونگون ورزقان رخ داده است.

وی ادامه داد: خوشحالم که در جمع کادرفنی، بازیکنان و اعضای باشگاه مس سونگون هستم. مس در کنار ورزش قهرمانی باید نسبت به ورزش‌های همگانی نیز توجه داشته باشد و این موضوع مطمئنا به محرومیت‌زدایی ختم‌ خواهد شد.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی تصریح کرد: ورزش برای پیشگیری از ناهنجاری، انواع بیماری‌ها بسیار مثبت است. با این تفاسیر، هزینه‌ برای ورزش یک سرمایه‌گذاری است که به اتفاقات مثبت و‌ خوب در جامعه تبدیل می‌شود.

حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم، گفت: توجه به اخلاق، روحیه پهلوانی، معنویت در ورزش در کنار ورزش حرفه‌ای باید در اولویت تمامی ورزشکاران قرار گیرد. باید قهرمانی را به پهلوانی تبدیل کنیم.

وی افزود: جوانمردی‌ها هیچ وقت فراموش نمی‌شود. امروز شاهد نامردی در رژیم اشغالگر صهیونیستی در فلسطین و مردم این منطقه هستیم. حمایت ورزشکاران و باشگاه‌ها در خصوص مردم مظلوم فلسطین بسیار مهم و اساسی است.

امام جمعه تبریز در پایان صحبت‌هایش خاطرنشان کرد: اتفاقات مثبت و خوبی در خصوص باشگاه مس سونگون ورزقان به گوش می‌رسد و امیدوارم مسئولان این باشگاه با قدرت به کار خود ادامه دهند.