پروژه ورودی جدید تفرجگاه ائل‌باغی تبریز دارای پیشرفت ۷۰ درصدی است
پروژه ورودی جدید تفرجگاه ائل‌باغی تبریز دارای پیشرفت ۷۰ درصدی است
خبرگزاری آریا- شهردار منطقه ۹ تبریز گفت: در راستای دسترسی سهل و آسان شهروندان و مسافران به تمامی نقاط تفرجگاه ائل باغی (پارک خانواده)، ورودی جدید این تفرجگاه توسط معاونت فنی و عمرانی شهرداری منطقه ۹ تبریز در حال اجرا است.

خبرگزاری آریا-شهردار منطقه ۹ تبریز گفت: در راستای دسترسی سهل و آسان شهروندان و مسافران به تمامی نقاط تفرجگاه ائل باغی (پارک خانواده)، ورودی جدید این تفرجگاه توسط معاونت فنی و عمرانی شهرداری منطقه ۹ تبریز در حال اجرا است.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛بهرام نسیانی با اعلام خبر گفت: این پروژه تحت نظارت معاونت فنی و عمرانی شهرداری منطقه ۹ آغاز شده و تاکنون حدود ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

نسیانی هدف از اجرای این پروژه را ایجاد ورودی جدید برای ائل باغی از سمت ائل گلی و نیز احداث پارکینگ (در فاز بعدی پروژه) جهت رفاه شهروندان و گردشگران عنوان کرد.

وی ابراز داشت: طول این مسیر تا ابتدای پارکینگ، حدود ۶۲۰ متر است که در دو باند رفت و برگشت، به عرض تقریبی ۱۸ متر اجرا می شود.

شهردار منطقه ۹ تبریز افزود: تاکنون حدود ۱۳۲۰۰ متر مکعب از عملیات خاکریزی و ۳۰۰۰ متر مکعب از عملیات خاکبرداری جهت زیر سازی پروژه و حدود ۳۵۰ متر از طول دو طرفه و رفوژ وسط جدول گذاری انجام گرفته است.