نمایشگاه کتاب در حاشیه نماز جمعه شهرستان ورزقان برگزارشد
نمایشگاه کتاب در حاشیه نماز جمعه شهرستان ورزقان برگزارشد
آرمان تبریز-مدیریت روابط عمومی و نظارت بر خدمات مجتمع مس آذربایجان(مس سونگون) در سالروز برگزاری اولین نماز جمعه کشور در سال 1358 اقدام به برگزاری نمایشگاه در فضای مسجد جامع شهرستان ورزقان نمود.

آرمان تبریز-مدیریت روابط عمومی و نظارت بر خدمات مجتمع مس آذربایجان(مس سونگون) در سالروز برگزاری اولین نماز جمعه کشور در سال ۱۳۵۸ اقدام به برگزاری نمایشگاه در فضای مسجد جامع شهرستان ورزقان نمود.

محمد حسین ایازی با اشاره به فضیلت های نماز عبادی و سیاسی جمعه گفت: در راستای گرامیداشت سالروز برگزاری اولین نماز جمعه کشور در سال  ۱۳۵۸ تصمیم به برگزاری این برنامه فرهنگی یعنی نمایشگاه کتاب گرفته شد که الحمدالله با استقبال گرم نمازگزاران و مدرم شریف شهرستان مواجه گشتیم.

مدیر روابط عمومی و نظارت بر خدمات مجتمع مس سونگون با اشاره به تنوع زیاد کتاب های عرضه شده در نمایشگاه گفت: در این نمایشگاه که در فضای باز مسجد جامع شهرستان برگزار گردید قریب به ۴۰۰۰ کتاب در حوزه های فرهنگی، سیاسی، علمی، دینی، اجتماعی، اقتصادی و … ارایه گردید.

وی با اشاره به استقبال خوب و حضور پرشور کارکنان مجتمع مس سونگون در صفوف نماز جمعه گفت: امور مدیریت روابط عمومی و نظارت بر خدمات مجتمع مس سونگون همواره در تلاش است با برنامه ریزی دقیق در اجرای باشکوه تر برنامه های فرهنگی، عبادی و …. شهرستان ورزقان نقش موثری ارایه نماید که این امر نیز مورد تأکید مهندس شریفی مدیر مجتمع مس آذربایجان بوده و در این زمینه از هیچ مساعدتی دریغ ننموده است.