ارسال ۴۷۰ بسته جشن تکلیف به دانش آموزان منطقه زلزله زده سرپل ذهاب
ارسال ۴۷۰ بسته جشن تکلیف به دانش آموزان منطقه زلزله زده سرپل ذهاب

آرمان تبریز- نسرین پیرسمساری مسئول مرکز نیکوکاری نورالزهرا(س) از ارسال بسته های جشن تکلیف به دانش آموزان دختر منطقه زلزله زده سرپل ذهاب خبر داده و گفت: بعد از بازدیدی که از این منطقه داشتیم، با همت خیران بسته هایی برای این دانش آموزان تدارک دیده شد تا تحویل این عزیزان دهیم. به گزارش خبرنگار […]

آرمان تبریز- نسرین پیرسمساری مسئول مرکز نیکوکاری نورالزهرا(س) از ارسال بسته های جشن تکلیف به دانش آموزان دختر منطقه زلزله زده سرپل ذهاب خبر داده و گفت: بعد از بازدیدی که از این منطقه داشتیم، با همت خیران بسته هایی برای این دانش آموزان تدارک دیده شد تا تحویل این عزیزان دهیم.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز، وی افزود: تعداد ۴۷۰ دانش آموز دختر در این منطقه شناسایی شد و بسته اهدایی شامل جانمازی، چادر، روسری و لوازم التحریر تهیه شده است.

مسئول مرکز نیکوکاری نورالزهرا(س) افزود: قرار است بعد از فروردین ماه در سرپل ذهاب جشن تکلیفی با حضور امام جمعه محترم این شهر برای این عزیزان برگزار شود و هدایا تقدیم شود.

وی با بیان اینکه این اقدم در کل کشور برای اولین بر صورت می گیرد، گفت: برای تهیه این بسته ها مبلغ ۷۵ میلیون تومان هزینه شده که همگی توسط خیران نیک اندیش تقبل شده است.

لازم به ذکر است که مرکز نیکوکاری نورالزهرا(س) پنجم اسفند سال ۹۶ با همکاری کمیته امداد استان تاسیس شد و تا به امروز اقدامات موثری در حوزه محرومیت زدایی انجام داده است.