رسیدگی به امورات وقف رسالت بزرگی است که لازمه موفق در این زمینه تلاش بی وقفه است
رسیدگی به امورات وقف رسالت بزرگی است که لازمه موفق در این زمینه تلاش بی وقفه است
آرمان تبریز-آیت‌الله هاشم ‌زاده هریسی عضو مجلس خبرگان رهبری:حضور حجت الاسلام سید شهاب الدین حسینی در اوقاف استان منشاء اثرات خیر خواهد بود .

آرمان تبریز-آیت‌الله هاشم ‌زاده هریسی عضو مجلس خبرگان رهبری گفت:حضور حجت الاسلام سید شهاب الدین حسینی در اوقاف استان منشاء اثرات خیر خواهد بود .

به گزارش خبرنگار ما ،آیت‌الله هاشم ‌زاده هریسی عضو مجلس خبرگان رهبری با حضور در اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی به منظور تبریک انتصاب حجت الاسلام حسینی بعنوان مدیر کل جدید اوقاف استان گفت : به لحاظ تجارب گذشته و سابقه فرهنگی حجت الاسلام سید شهاب الدین حسینی حضور ایشان در اوقاف استان منشاء خیرات و برکات زیادی خواهد بود.
وی در این دیدار با اشاره به اهمیت وقف و ترویج فرهنگ آن در جامعه افزود : رسیدگی به امورات وقف رسالت بزرگی است که لازمه موفق در این زمینه تلاش بی وقفه است.
آیت الله هریسی بعد از بازدید از بخشهای مختلف اداره کل اوقاف و امور خیریه استان ضمن ابراز خرسندی از زحمات حجت الاسلام حسینی برای اقداماتی که در اوقاف استان انجام داده اند، قدردانی نموده و اظهار داشت : اقدامات و امکانات ارزنده ای برای اوقاف استان فراهم شده است که بهره برداری بهینه و مناسب از این امکانات و فضای موجود در راستای امورات اجتماعی میتواند گره گشایی از مشکلات جامعه را فراهم نماید.
حجت الاسلام حسینی مدیر کل اوقاف آذربایجان شرقی هم در این دیدار گفت: رونق اقتصادی ،کار فرهنگی ، و توانمندسازی قشر جوان از محور های اصلی بیانیه گام دوم انقلاب رهبر معظم است که اوقاف میتواند در تمامی این محور ها ورود کرده مثمر ثمر باشد اما در این مسیر پرفراز و نشیب نیازمند استفاده از راهنمایی ها و تجارب بزرگانی از جمله نمایندگان مجلس خبرگان هستیم تا بتوانیم به موفقیت دست یابیم.