شهرداری تبریز مصر بر تملک اراضی باغ موزه دفاع مقدس تبریز
شهرداری تبریز مصر بر تملک اراضی باغ موزه دفاع مقدس تبریز
آرمان تبریز:شهردار منطقه ۲ تبریز از صدور حکم قضایی برای ۱۲۰ هزار مترمربع از اراضی باغ موزه دفاع مقدس خبر داد و گفت: شهرداری تبریز مصر بر تملک این اراضی است.

به گزارش آرمان تبریز؛موسی علیپور در نشست خبری با تاکید بر اینکه این مجموعه تمام توان و امکانات خود را برای اجرای طرح های عمرانی مربوط به باغ موزه دفاع مقدس به کار می گیرد، گفت: مجموع اعتبارات سالجاری شهرداری منطقه ۲ برای اجرای این طرح ها در سالجاری بالغ بر ۱۴۰ میلیارد ریال است.

وی با بیان اینکه همه ما بدهکار شهدای دوران هشت سال دفاع مقدس هستیم، بر اهتمام جدی شهرداری تبریز برای اتمام طرح های عمرانی باغ موزه دفاع مقدس تاکید و افزود: اینکه طی چند دهه هنوز این مکان به بهره برداری کامل نرسیده است، جای تاسف دارد.

وی وسعت باغ موزه دفاع مقدس تبریز را ۶۴ هکتار اعلام کرد که به دلیل داشتن معارضین مختلف و مشکلات مربوط به تملک اتمام این طرح بیش از ۲۸ سال طول کشیده است.

علیپور از صدور حکم قضایی برای ۱۲۰ هزار مترمربع از اراضی باغ موزه دفاع مقدس خبر داد و گفت: شهرداری تبریز مصر بر تملک این اراضی است.

وی با اشاره به اینکه باغ موزه دفاع مقدس تبریز به صورت هیات امنایی اداره می شود، یادآور شد: اگر تمام اعضای این هیات به رسالت ها، ماموریت ها و وظایف خود عمل می کردند، امرزو شاهد وضعیت نامناسب آن نبودیم.