با حضو معاون اول قوه قضائیه رئیس کل دادگستری آذربایجان‌شرقی معرفی شد
با حضو معاون اول قوه قضائیه رئیس کل دادگستری آذربایجان‌شرقی معرفی شد
آرمان تبریز-طی مراسمی با حضور معاون اول قوه قضائیه و جمع کثیری از مسولان کشوری و استانی رییس کل جدید دادگستری آذربایجان‌شرقی شد.

آرمان تبریز-طی مراسمی با حضور معاون اول قوه قضائیه و جمع کثیری از مسولان کشوری و استانی رییس کل جدید دادگستری آذربایجان‌شرقی شد.

به گزارش خبرنگار ما ؛در این مراسم “موسی خلیل اللهی” دادستان تبریز به عنوان رییس کل جدید دادگستری استان معرفی و از خدمات چهار ساله حجت الاسلام حکمت علی مظفری، رییس کل سابق نیز قدردانی به عمل آمد .

در ادامه این مراسم خلیل اللهی با بیان اینکه خود را خادم مردم شریف آذربایجان شرقی و قضات و کارکنان دادگستری استان می دانم، افزود: تلاش خواهم کرد در این مسولیت تعامل و همکاری نزدیک با دستگاه های اجرایی، انتظامی، نظامی و امنیتی را سرلوحه فعالیت های خود قرار دهم.

وی خاطر نشان شد؛ رونق تولید ،حمایت از سرمایه گذاری های مشروع و سالم با هدف ایجاد اشتغال از اولویت های کاری ما خواهد بود و در این راستا نیازمند همکاری و همراهی تمام مجموعه دستگاه های اجرایی و امنیتی و اطلاعاتی استان هستیم.

رئیس دادگستری آذربایجان شرقی در پایان تصریح نمود: تلاش خواهدشد از دانش همکاران قضائی و اداری، استفاده از ظرفیت جوانان صالح و انقلابی و فاضل، بهره مندی از تخصص و دانش مجامع دانشگاهی و علمی و کارشناسان مرکز مشاوره قوه قضائیه و توجه به رفاه و معیشت کارکنان دادگستری را همواره مدنظر قراردهیم .

شایان ذکر است؛ دکترخلیل اللهی بیش از ۱۰ سال به عنوان دادستان خدمت نموده و همچنین قاضی ویژه رسیدگی به جرایم مفاسد اقتصادی و جرایم مدیران و رئیس دادگاه مطبوعات آذربایجان شرقی از دیگر سمت های رئیس کل جدید دادگستری آذربایجان شرقی می باشد.

گفتنی است در مراسم آیین تودیع ومعارفه دکتر موسی خلیل اللهی و رئیس کل دادگستری استان آذربایجان شرقی؛ حجت الاسلام و المسلمین غلامحسین محسنی اژه‌ای، معاون اول قوه قضائیه، حجت الاسلام و المسلمین بابایی، دبیر کمیسیون نقل و انتقالات قضات کشور، مصدق، معاون حقوقی قوه قضاییه، حجت الاسلام و المسلمین دکتر آل هاشم،نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز، دکتر پورمحمدی، استاندار آذربایجان شرقی، دکتر پزشکیان، نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی، فرماندهان نیروی انتظامی و نظامی و جمعی از مسئولان آذربایجان شرقی، و همچنین قضات و کارکنان اداری دادگستری تبریز حضور داشتند.