پارک سردار شهید حسن باقری پیشرفت فیزیکی ۶۰ درصدی دارد
پارک سردار شهید حسن باقری پیشرفت فیزیکی ۶۰ درصدی دارد

آرمان تبریز-شهردار منطقه۹ تبریز گفت: پارک سردار شهید حسن باقری پیشرفت فیزیکی ۶۰ درصدی دارد. به گزارش خبرنگار ما؛بهرام نسیانی با اعلام این خبر اظهار داشت: این پارک طولی که به نام سردار شهید آذربایجان، حسن باقری افشردی مزین شده، یکی از پروژه های عمرانی مهم منطقه در راستای افزایش سرانه فضاهای سبز شهرک خاوران […]

آرمان تبریز-شهردار منطقه۹ تبریز گفت: پارک سردار شهید حسن باقری پیشرفت فیزیکی ۶۰ درصدی دارد.

به گزارش خبرنگار ما؛بهرام نسیانی با اعلام این خبر اظهار داشت: این پارک طولی که به نام سردار شهید آذربایجان، حسن باقری افشردی مزین شده، یکی از پروژه های عمرانی مهم منطقه در راستای افزایش سرانه فضاهای سبز شهرک خاوران است که با همت نیروهای فنی و عمرانی منطقه در حال احداث بوده و دارای پیشرفت فیزیکی ۶۰ درصدی است.

شهردار منطقه ۹ تبریز در تشریح مشخصات پروژه افزود: در احداث این پارک، جدول گذاری به متراژ طولی۱۴۲۰ متر، کفسازی با استفاده از کفپوش بتنی پیش ساخته پرسی به مساحت ۵۰۰۰متر مربع، باند دوچرخه به طول ۶۰۰ متر و فضای سبز به مساحت حدود۳۰۰۰ متر مربع اجرا خواهد شد که تا کنون جدول گذاری به متراژ ۱۰۰۰ متر طول، کفسازی به مساحت ۳۰۰۰ متر مربع با و عملیات آسفالت به حجم ۱۵۰ تن اجرا شده است.

گفتنی است این پارک طولی در ضلع شمالی بلوار شهدای غواص و مابین سه راهی زرنق تا میدان شهدای غواص قرار دارد و در ماههای آتی بطور کامل مورد بهره برداری قرار می گیرد.