روحیه و اعتماد به نفس بالایی داریم
روحیه و اعتماد به نفس بالایی داریم
آرمان تبریز-تیم مس سونگون در یکی از بازی های هفته پنجم لیگ برتر فوتسال فردا میزبان سفیر گفتمان است. شاگردان اسماعیل تقی پور که هر 4 بازی قبلی خود را با پیروزی پشت سر گذاشته برای تداوم صدرنشینی به دنبال کسب پنجمین برد فصل هستند.

آرمان تبریز-تیم مس سونگون در یکی از بازی های هفته پنجم لیگ برتر فوتسال فردا میزبان سفیر گفتمان است. شاگردان اسماعیل تقی پور که هر ۴ بازی قبلی خود را با پیروزی پشت سر گذاشته برای تداوم صدرنشینی به دنبال کسب پنجمین برد فصل هستند. صحبت های تقی پورسرمربی فوتسال مس سونگون ورزقان را در مورد شرایط تیمش پیش از بازی با سفیر را بخوانید:

ابتدا به اعضای تیم سفیر گفتمان خوشامد می گویم و امیدوارم ساعات خوبی در تبریز داشته باشند. با تیمی بازی داریم که به نسبت فصل گذشته شرایط خیلی بهتری پیدا کرده است. نتایج سفیر گفتمان نشان می هد که حریف قابل احترامی است. البته ما هم مس سونگون هستیم و جز برد در خانه به چیز دیگری فکر نمی کنیم.

هفته گذشته در ساوه به برد مهمی دست پیدا کردیم که روحیه و اعتماد به نفس تیم را بالا برد. بعد از آن بازی بلافاصله خود را آماده بازی بعدی کردیم و فرصت زیادی برای خوشحالی نداشتیم. خوشبختانه در این چند روز تمرینات خوبی پشت سر گذاشتیم و بر اساس میزان آمادگی بچه ها فکر می کنم برد دور از دسترس نخواهد بود.

فردا با تماشاگرانمان پیروز می شویم

بزرگترین حسن بازی های این فصل، بازگشت تماشاگران به سالن است. اصلا بدون آنها بازی کردن معنایی ندارد. در دو بازی خانگی قبلی حمایت پرشوری شاهد بودیم که فردا هم انتظار داریم تکرار شود. از همین جا از همه هوادارانمان می خواهم روز دوشنبه ما را در سالن پورشریفی تنها نگذارند و ما هم تمام توانمان را به کار خواهیم گرفت تا با یک نتیجه خوب آنها را خوشحال به خانه هایشان بدرقه کنیم.

یک گروه متحدیم

نتایج اخیر حاصل موفقیت جمعی یک گروه پرتلاش و متعهد است. از مدیریت تا اعضای هیات مدیره، کادرفنی، بازیکنان و سایر عوامل با اتحاد بالا بخشی از این چرخه موفق هستند. نهایت هدف ما خدمت به ورزش آذربایجان و ورزقان است. مس سونگون در سال های اخیر با موفقیت های خود بخشی کوچک از شادی ورزش دوستان را موجب شده که این خود موفقیت بزرگی به حساب می آید.

این دیدار از ساعت ۱۶ امروز دوشنبه در سالن پورشریفی تبریز برگزار خواهد شد. درهای سالن پورشریفی از ساعت ۱۵ به روی هواداران عزیز باز خواهدبود و این عزیزان می توانند به صورت رایگان برای تشویق نارنجی پوشان حاضر شوند.