اولویت‌های پژوهشی استانداری آذربایجان شرقی در سال ۱۳۹۸
اولویت‌های پژوهشی استانداری آذربایجان شرقی در سال ۱۳۹۸
آرمان تبریز-مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری آذربایجان شرقی با تشریح اولویت‌های پژوهشی استانداری در سال 1398، گفت: کلیه مراکز علمی و پژوهشی، اعضای هیأت علمی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی، نخبگان، اندیشمندان و صاحب‌نظران رشته‌های مختلف علمی در استان می‌توانند طرح‌های تحقیقاتی خود را در محورهای اعلام شده تا 15 مرداد به استانداری ارسال کنند.

آرمان تبریز-مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری آذربایجان شرقی با تشریح اولویت‌های پژوهشی استانداری در سال ۱۳۹۸، گفت: کلیه مراکز علمی و پژوهشی، اعضای هیأت علمی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی، نخبگان، اندیشمندان و صاحب‌نظران رشته‌های مختلف علمی در استان می‌توانند طرح‌های تحقیقاتی خود را در محورهای اعلام شده تا ۱۵ مرداد به استانداری ارسال کنند.
به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛سیاوش یوسفی افزود: فهرست اولویت‌های پژوهشی استانداری آذربایجان شرقی به همراه فرم‌های مربوط به پروپوزال پیشنهادی، از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفته است.
وی با بیان اینکه بهره‌گیری از ایده‌های محققان، نخبگان و اندیشمندان جزو سیاست‌های راهبردی استانداری است، افزود: هدف اصلی از پژوهش، ارائه نظرات کاربردی و توسعه‌ای بر مبنای تحلیل علمی است و طرح‌های پیشنهادی به استانداری نیز باید با این رویکرد تهیه شوند.
یوسفی در خصوص روند انتخاب طرح‌های تحقیقاتی پیشنهادی نیز گفت: پروپوزال‌های پیشنهادی از طریق داوری، بررسی و پس از انتخاب طرح و تأمین اعتبار لازم به مرحله عقد قرارداد می‌رسد.
به گفته وی، مجریان طرح‌های پیشنهادی باید دارای مدرک کارشناسی ارشد و بالاتر و صاحب تجربه در زمینه طرح پیشنهادی بوده و کارمند شاغل دستگاه‌های دولتی نباشند.
یوسفی افزود: پایان‌نامه‌های دکتری با موضوع اولویت‌های پژوهشی استانداری در صورتی که واجد شرایط تشخیص داده شوند تا سقف ۱۰۰ میلیون ریال مورد حمایت قرار می‌گیرند.
گفتنی است دفتر برنامه‌ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری آذربایجان شرقی از طریق شماره تلفن‌های ۳۵۲۹۱۷۸۸ و ۳۵۲۹۱۷۸۷ در ساعات اداری پاسخگوی سؤال‌های احتمالی متقاضیان خواهد بود.