رونمایی از اولین پمپ بومی انتقال آب در کشور با ظرفیت ۱۴ هزار متر مکعب در ساعت
رونمایی از اولین پمپ بومی انتقال آب در کشور با ظرفیت ۱۴ هزار متر مکعب در ساعت
آرمان تبریز-رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی از رونمایی نخستین پمپ آب با ظرفیت ۱۴ هزار متر مکعب در ساعت در آستانه سفر ریاست جمهوری خبر داد و گفت: یک شرکت معظم صنعتی دانش بنیان در تبریز برای نخستین بار موفق به ساخت پمپ آبی با قابلیت انتقال ۱۴ هزار متر مکعب در ساعت (سه هزار و 900 متر مکعب بر ثانیه) شد.

آرمان تبریز-رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی از رونمایی نخستین پمپ آب با ظرفیت ۱۴ هزار متر مکعب در ساعت در آستانه سفر ریاست جمهوری خبر داد و گفت: یک شرکت معظم صنعتی دانش بنیان در تبریز برای نخستین بار موفق به ساخت پمپ آبی با قابلیت انتقال ۱۴ هزار متر مکعب در ساعت (سه هزار و ۹۰۰ متر مکعب بر ثانیه) شد.

به گزارش خبرنگار ما از تبریز؛ صابر پرنیان امروز در حاشیه بازدید از طرح توسعه شرکت پمپیران افزود: تکنولوژی ساخت این محصول در دنیا تنها در انحصار چند شرکت بود که اکنون این شرکت با تولید این محصول در جمع دارندگان دانش فنی این محصول راهبردی قرار گرفت.

وی با بیان این که با تولید پمپ آب با این ظرفیت، از خروج یک میلیون یورو جلوگیری شده است، تاکید کرد: این شرکت دانش بنیان در تولید پمپ های با قدرت بالا توانمندی بسیاری دارد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی ادامه داد: این محصول به منظور انتقال آب خلیج فارس با تکنولوژی روز دنیا ساخته شده است.